Rüyada video oyununun içinde olduğunu görmek

modexl1

Hectopat
GTA San Andreas ve GTA 5 Grafiğinin karışımı bir şeydi. Ben vardım ve bir tane erkek kardeşim vardı. Sesini kalınlaştıran kadını öldürmemiz gerekiyordu. Silahçıdan silah aldık. İkimizde çelik yelek vardı. Mağazaya girdik. Erkek kardeşim alarmları kapayacaktı. Ben dışarıda adam var mı diye bekliyordum. Öldüreceğimiz kadının korumalarını hallettim. Kadın kaçıyordu. Kardeşim minigun ile saldırıyordu. Ben de AK-47 ile saldırdım. Polislerle çatıştık. Eve gelince bütün aile ve biz sevindik. Bu rüya ne anlama geliyor?

BilgisayarKurdu'nun yorumunu görünce derhal bisiklete başlamalısın tavsiyesini göreceğim sandım ama yanılmışım. :D

Seninki bir şey değil. Ben osirisle tofaşın karışımını gördüm. 2 kapılı araca 4 kişi bindik.

Çok fazla Red Dead Redamtion oynadigimda bana da aynı şey oldu. Pesimde Jack Marston ve adamları vardı. Ben atla kaciyodum. Bu rüyadan tirsip oyunu bitirmeden takas ettim :( Çokta iyi oyundu be :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı