Rüyamda annemin vefat ettiğini gördüm

bu dejavu işini küçükken aileme anlattığımda kimse beni umursamazdı ve aynı sizin dediklerinizi bende yaşadım hocam

Dediğinizi anlıyorum ve sadece paylaşmak istedim çünkü gerçek gibiydi. Böyle bir kabusu önceden gören insanların yorumunu merak ettim
Çok teşekkür ederim anladığınız için. Allah sabır versin ve uzun ömürler diliyorum. :)

Hocam ben hala yaşıyorum bu durumu hem de aşırı ağırlıklı bir şekilde ve daha sonra sanki o rüyayı bozarsam sıkıntı çıkarmış gibi hissediyorum bu yüzden rüyamda ne yapıyorsam tam olarak aynısını yapıyorum ve o anki hareketlerim o an uyumlu oluyor.
ben olsam dayanamayıp bozardım. içimde biraz inatçılık varda :)

Çok teşekkür ederim anladığınız için. Allah sabır versin ve uzun ömürler diliyorum. :)
Sağolun. Allah size ve ailenize de uzun ömürler versin inşallah

Merhaba dostlar, bugün geceyarısı rüyamda annemin öldüğünü gördüm hüngür hüngür ağlıyordum. Onu toprağa verdik ve sonra eve geldiğimde çok yalnız hissettim. Rüya olmasına rağmen o içimdeki boşluk hissini iliklerime kadar yaşadım. Annemsiz bir hayatın bir nevi simülasyon hali gibiydi. Sonra rüyanın ortasında uyandım ve elimi yüzüme attığımda yüzümün tamamının gözyaşı olduğunu fark ettim. Rüyanın etkisiyle ve uyku sersemliğiyle uyanıkken bir süre daha ağladım. Sonra ne kadar zorlansamda gözyaşı içinde uyumaya çalıştım. Sabah uyandığımda rüyanın etkisi gitmişti ama koşup anneme sarılıp öptüm. Belki bir çözüm konusu olmasa da yorumlarınızı merak ettim.
Hocam çok geçmiş olsun. Rüya olsa bile çok kötü durum. Bende yaşamıştım. Yani son dönemlerde sıkıntılar mı çektiniz ?

ben olsam dayanamayıp bozardım. içimde biraz inatçılık varda :)

Sağolun. Allah size ve ailenize de uzun ömürler versin inşallah
Allah annene uzun ömür versin dostum

Hocam çok geçmiş olsun. Rüya olsa bile çok kötü durum. Bende yaşamıştım. Yani son dönemlerde sıkıntılar mı çektiniz ?

Allah annene uzun ömür versin dostum
Teşekkür ederim evet son aylarda pek iyi değilim kendimi yeni yeni toparlıyorum. Hayatta bir amacı olmayan depresif biriydim. İnsan amaç edindikçe dünyaya daha sıkı bağlanıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı