Rüyamda cinsellik gördüm

569801

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar çok tuhaf bir rüyaydı. Öncelikle bir sanatçı, adını vermeyeceğim tabii ki. Yanında 2 tane kadın birisi anladığım kadarı ile eşi ve diğer kadın, eşi olmayan kadın, adama fiziksel özelliklerinden bahsediyor. Adam da odalardan birine geçip resmen gözümün önünde mastürbasyon yaptı. Hayır penisinin uzunluğuna kadar gördüm. Anlatmak istedim. Neden bu rüyayı gördüm ayrıca?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yaşın 14-16 aralığında ise ergenliğe giriş yaşı olduğu için gayet normal.17-18 yaşlarında da görülebiliyor bu tür cinsel içerikli rüyalar.Sabah uyandığında banyo yapmak zorunda kaldın mı?

Arkadaşlar çok tuhaf bir rüyaydı. Öncelikle bir sanatçı, adını vermeyeceğim tabii ki. Yanında 2 tane kadın birisi anladığım kadarı ile eşi ve diğer kadın, eşi olmayan kadın, adama fiziksel özelliklerinden bahsediyor. Adam da odalardan birine geçip resmen gözümün önünde mastürbasyon yaptı. Hayır penisinin uzunluğuna kadar gördüm. Anlatmak istedim. Neden bu rüyayı gördüm ayrıca?

Gayet normaldir hocam abdest aldığınız sürece bir sorun yok

Bende dün gece 1 de VR cihazında kadınlar dev gibi gözümün önündeydi.
Sonra uyuyunca gece hep güzel kadınlar birebir gözümün önünde çöl gibi bir yerde etrafı deniz ve yanımda kadınlar gerçek gibiydi. VR sanaldı ama rüya gerçek gibi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı