Rüyamda aşık olduğum kızı görüp görüp duruyorum

@audiseverim önemli bişey yapmamışsın hocam da sosyal medyada iyi takılıp gerçekte kediye dönüyorsan sıkıntı burda yoksa biraz daha takılmaya devam.
Hocam ara ara instagramda konuşmaya devam ediyorum hala bir yere çağıramam şehir dışındayımda, dün gece yatmadan önce youtubeden video izledim arabalarla alakalı ve yatarkende aklımda başka şeyler düşünüyorum aklıma kız kelimesi dahi gelmiyor ama bu gece yine rüyamda gördüm kızı :D Hemde okadar güzel rüyaydıki keşke bir daha görsem.

Rüyanda onu gördükten sonra rüyalanmak... ne güzel olur sanki onunla yapmışsın gibi...
Uzun zamandır çekime gitmiyorum belki olur (bir ara rüyamda arkadaşını görmüştüm.)

@audiseverim hocam oneitise yakalanmadiktan sonra sorun yok.
Vallaha oneitis olduğunu düşünmüyorum çünkü aklımdan bile geçmiyor hatta başkalarıylada konuşmaya çalışıyordum buradayken (yanlış anlaşılmasın umarım)

Rüyanda onu gördükten sonra rüyalanmak... ne güzel olur sanki onunla yapmışsın gibi...
Umarum birisini rüyanda gördükten sonra o kişide rüyasında seni görüyordur teorisi doğrudur.

Uzun zamandır çekime gitmiyorum belki olur (bir ara rüyamda arkadaşını görmüştüm.)

Vallaha oneitis olduğunu düşünmüyorum çünkü aklımdan bile geçmiyor hatta başkalarıylada konuşmaya çalışıyordum buradayken (yanlış anlaşılmasın umarım)

Umarum birisini rüyanda gördükten sonra o kişide rüyasında seni görüyordur teorisi doğrudur.
Karşılıklı rüyalanırsınız ne güzel...

Geri
Yukarı