Rüyamda aşık olduğum kızı görüp görüp duruyorum

audiseverim

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 R5 3500
Normalde bu aralar onunla bir sebepten dolayı çok konuşmuyordum, hatta onu unutmaya çalışıyordum. Tam böyle unuttum derken aklımın köşesinde ismi dahi geçmezken gece rüyamda hep onunla birlikte yaşadığım güzel anıları görüyorum veya onunla birlikte hayal ettiğim şeyi. Ama normalde yemin ederim ki günlük hayatımda onu düşünmüyorum. Yardım edin.

@audiseverim kızla hızlı şekilde samimiyeti arttır. Tekrar başla ilk başta konuşmaya belli bir sure sonra dışarda bir yere davet et. Kabul ederse gayet güzel etmiyorsa unutmak dışı şansın yok.

@audiseverim kızla hızlı şekilde samimiyeti arttır. Tekrar başla ilk başta konuşmaya belli bir sure sonra dışarda bir yere davet et. Kabul ederse gayet güzel etmiyorsa unutmak dışı şansın yok.
Hocam daha geçen hafta cuma günü onunla başbaşaydım, şuan ben şehir dışındayım onunla samimiyeti eve geri dönüncemi arttırayım yoksa instagramdan falan sohbet başlatmama gerek var mı?

@audiseverim düz hal hatır sor hocam aranızdaki muhabbeti tam bilmiyorum ama bir şekilde buluşma noktasına getir.
Hocam instagramdan konnuşuyorumda yanlışlıkla bir mesajımda cümlenin sonuna "a" ve "q" harflerinin birleşiminden oluşan şeyi yazdım bir şey olurmu 😆

Geri
Yukarı