Rüyamda Karabasan gördüm ve uyku felci geçirdim

Şükret haline kardeşim ben her gün görüyorum. Alıştım ve şap diye yeniyorum. Biri bana büyü yapmış galiba. 1-2-3 içinde say gücünü topla. Şap diye diğer tarafına dönmeye çalış. Gidiyor lanet şey. Bazen de kulağıma fısıldıyor ismimi söylüyor. Bende ona saydırıyorum o anda küfürleri. Tabii bunlar bilinç altı.

Yanlış anlamayında siz bir doktora mı görünseniz. Her gün görmek korkutucu olmalı.

Karabasan düşünülen, görülen bir şey değil vücudunuzu salarak belli bir süre sabit yatınca olur. Çıkmak da gözünüzü kapayıp çıkmak isteyince oluyor çok da sıkıntılı değil tabi aniden gelince bi korku olabiliyor anlık.
Evet bu karabasan, bendeki şey farklı yine benim ve ruhani dünyaya geçiş gibi bir şey bu.
O boyuta geçince Kavgadan beter boğuşuyorum.
Alıştım onu yeniyorum fakat huzursuzluk yapıyor sonuçta Allah kimseye vermesin.
Kalın sesiyle bana Arapça gibi bir şeyler söylüyor. Tabi ben de küfür ediyorum ona. Alıştığımdan dolayı istersem şap diye uyanabilirim. Fakat ben uyanmak istemeden ona karşı küfürle veya bazen dua okuyarak saldırıyorum dahada kabarıyor. Hani sen misin pehlivan ben mi gibisinden ben ona sataşmaya başladım. Kemiksi bir yapı ile boğuşuyorum yani. Kemiklerini kitap kaplarken kitabı çevirir gibi kemik olduğunu hissediyorum. Ne varsa kolundan başlayıp bacağına doğru her eklemini katlıyorum. Allah'ım bana iyilik ver demiyorum da şükür halime daha kötüsü olmasın diyorum. Hep aynıyım yani. Bu kafaya sahibim. 6 - 7 Dua biliyorum. İçkim, Sigaram yok. Haram yok bende. Bu arada bence sigara haramdır, vücuda zarar vermek.

Evet bu karabasan, bendeki şey farklı yine benim ve ruhani dünyaya geçiş gibi bir şey bu.
O boyuta geçince Kavgadan beter boğuşuyorum.
Alıştım onu yeniyorum fakat huzursuzluk yapıyor sonuçta Allah kimseye vermesin.
Kalın sesiyle bana Arapça gibi bir şeyler söylüyor. Tabi ben de küfür ediyorum ona. Alıştığımdan dolayı istersem şap diye uyanabilirim. Fakat ben uyanmak istemeden ona karşı küfürle veya bazen dua okuyarak saldırıyorum dahada kabarıyor. Hani sen misin pehlivan ben mi gibisinden ben ona sataşmaya başladım. Kemiksi bir yapı ile boğuşuyorum yani. Kemiklerini kitap kaplarken kitabı çevirir gibi kemik olduğunu hissediyorum. Ne varsa kolundan başlayıp bacağına doğru her eklemini katlıyorum. Allah'ım bana iyilik ver demiyorum da şükür halime daha kötüsü olmasın diyorum. Hep aynıyım yani. Bu kafaya sahibim. 6 - 7 Dua biliyorum. İçkim, Sigaram yok. Haram yok bende. Bu arada bence sigara haramdır, vücuda zarar vermek.
Sizin dediğiniz şey astral seyahate geçiş olabilir mi ruhani varlıkların görülebileceğini duymuştum yaklaştım ama hiç ulaşamadım korkudan, karabasan geldikten daha da sonra olur dediğiniz şey buysa eğer.

Sizin dediğiniz şey astral seyahate geçiş olabilir mi ruhani varlıkların görülebileceğini duymuştum yaklaştım ama hiç ulaşamadım korkudan, karabasan geldikten daha da sonra olur dediğiniz şey buysa eğer.
Büyü hocam büyü yapmışlardır bana çok başarılıydım. Fakat Asosyaldim, takıntılıydım, O tiplerdendim işte bir aşk olayım oldu. Onları öldüreceğimden korkuyorlar. Musallat ettiler bence hocaya falan gittiyseler. Emin değilim. Hayat devam ediyor.
Öyleyse de öbür dünyada şampiyon benim. Allah büyüktür.

Büyü hocam büyü yapmışlardır bana çok başarılıydım. Fakat Asosyaldim, takıntılıydım, O tiplerdendim işte bir aşk olayım oldu. Onları öldüreceğimden korkuyorlar. Musallat ettiler bence hocaya falan gittiyseler. Emin değilim. Hayat devam ediyor.
Büyü yaptıracak kadar ne yaşandı?

Büyü hocam büyü yapmışlardır bana çok başarılıydım. Fakat asosyaldim, takıntılıydım, o tiplerdendim işte bir aşk olayım oldu. Onları öldüreceğimden korkuyorlar. Musallat ettiler bence hocaya falan gittiyseler. Emin değilim. Hayat devam ediyor.

Hocam bir Allahıma şükür diyorsunuz ondan sonra bana büyü yapmışlar diyorsunuz.

Büyü yaptıracak kadar ne yaşandı?
Yaşanan ne var derseniz. Bir şey diyemem. Ben yaşadım ama o yaşamadı veya yaşamamış.
Ben ilk defa aşık oldum. Yetişkindim fakat çocuksuydum o zamanlar. Fakat durduk yere kimseye aşık olmam.
Baktı da aşık oldum. Sonra benim saf ve sinirli takıntılı olduğumu anlayınca uzaklaştı. Yani güzelliğime belki ok derdi ama huyuma demezdi gibi bir durum. Ben kimseydim fakat o zamanlar istemeyen kızların peşinden mücadele edeceğimi düşünüyordum. Türk filminde peşinden koşma olayları yani. Beynim öyle çalışıyordu. Sonra kızın kötü tip kızlardan olduğunu duydum. Onu sevmiyordum fakat karşısına çıkmalara başladım. Aynı iş yerinde çalışıyorduk. Böyle 1 sene 2 ayda bir merhaba diyordum kaçıyordu. Niye merhaba dediğimi bilmiyordum çünkü sevmiyordum. İstediğim o değildi fakat aşık olmuştum, takıntısı vardı. Sonra başka erkek kalmamış gibi nişanlandı bir çocukla bu çocukta yine aynı iş yerinden. İş yeri dediğimde büyük bir firmaydı. Üçümüzde ordaydık. Çocuk 3 aydır sevgiliyiz yaklaşma demişti. Kıza yaklaşmadım. Ben sevmediğim bir kızdan nefret ediyordum. Sonra bu süreçten itibaren bir 6 ay daha geçti çocuk bu 6 ay içinde bana hep tahrik hareketleri yapıyordu. gelirken Omuz atıyordu falan.
Ben attığında bile ses çıkarmadım. 2 kere omuz atmıştır. Farklı zamanda.
Sustum sadece içime attım.9 aydır sevgililerdi yani aynı iş yerinde ben ve o ikisi. Benimle iş yerindekiler oyun oynamaya başladı. Onları bana göstermeye çalıştılar. 18 ay boyunca bu iş yerinde hep şüphecilik yaşadım yani. İçimde katil nefreti oldu. Sonra kız bana otobüste çantasıyla vurdu yine ses çıkartmadım. Ben kızın karşısına 9 ay hiç çıkmadım zaten. Çocuğun sözüne de uydum. Çıkma demişti çıkmadım. Kendi içimde isimlerini saydım. Gittim koşarak okkalı bir yumruk attım ve bıçakla çocuğa saldırdım. Sonra imza atarak işten kovuldum. Büyük firmaydı. İsim veremem. Doktora gittik kişilik bozukluğu dedi. Hiç kimsenin karşısına çıkmadan ve mesaj atmadan veya 1-2 kere attım. Tehdit mesajı. Ve bu süreçte darbe Türkiye'de. Mahkeme 1 sene ertelendi. Bu süreçte kimsenin karşısına çıkmadan Facebook'tan İsmimin yazdığı kutucuğun altına hep sizi öldüreceğim gibi şeyler yazdım. Ve onlara aynı hesaptan arkadaşlık gönderiyordum. Beni hiç engellemediler. Okusunlar profili diye böyle yapıyordum. Tabi yaşadıklarım kafamda canlanıyordu. Mahkeme heyete gönderdi falan. Doktora gittik heyet
Anti psikoz teşhisi koyuldu bana(bildiğiniz psikopat).Tamam Ben gençtim efendiydim. Delikanlıydım. İlk defa aşık olmuştum. Belki az rahatsızlığım vardı ama sonucunda anti psikoz oldum. 5 sene ile 3 ayda bir heyete çıkıyorum. Ben o kızda duygusal şok yaşamıştım.
Sonrasında başka arkadaşım oldu. Onlarla sorunum olmadı. Bir şeyde olmadı. Sevemiyorum kimseyi. Ailemi bile sevmiyorum veya az. Sevgi genim yok artık. Evden Dışarı çıkmıyorum. Sadece Markete çıkıyorum. 5-6 sene öncesinde oldu artık olgunlaştım eski çocuk değilim de. Dikkat ederseniz ben sevmediğim biri için bir çocuğa saldırdım. Baskıları ve oyunları sonucunda. Ailemde kalmazsa bir şey olursa benim sinirim yok şuanda ama kızgın bile olmadan onlara saldırabilirim çünkü hayatta değer bir şeyim yok. Ailem ve bilgisayar ve diğer maddi varlıklarım. 32 yaşına girmekteyim. Anlattığım olay 7 sene öncesi. Anti psikoz bu demek bilginize.

Geri
Yukarı