Rüyamda Sosyal'de ceza yiyordum

Ben de görüyorum arada. Mâlum sudan sebepten her şeye 1 haftalık ban attıkları için artık beynime yerleşmiş. Yahu adamlar alakasız alakasız şeylere ban atıyor, itiraz edince de 2. olan itirazda cevap bile vermiyorlar. En aktif forum olmasa asla kullanmam da insan mecbur.

Yazım yanlışından dolayı 5 saatlik ceza yemiştim rüyamda. Teşekkürler Mod Ekibi😁

Ben de trojan yedim rüyamda. Hem de annem haber veriyordu bunu sonra Türkçe öğretmenim bilgisayar hediye ediyordu. Çok anlamsız bir rüyaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de görüyorum arada. Mâlum sudan sebepten her şeye 1 haftalık ban attıkları için artık beynime yerleşmiş. Yahu adamlar alakasız alakasız şeylere ban atıyor, itiraz edince de 2. olan itirazda cevap bile vermiyorlar. En aktif forum olmasa asla kullanmam da insan mecbur.
Haklısın. Nokta koymadım diye bende ceza almıştım. Anlamsız katı kurallar uyguluyorlar ama diyecek bir şey yok.

Haklısın. Nokta koymadım diye bende ceza almıştım. Anlamsız katı kurallar uyguluyorlar ama diyecek bir şey yok.
Hatam olmadığı zaman "Gereksiz Mesaj" diyerek 1 haftalık ban attıkları da çok oluyor.

Geri
Yukarı