Rüyamda uzaya çıktım

Daha fazla  
Rüyamda uzaya çıkmıştım etrafta gezegenler falan vardı. Sonra dünyanın etrafında dönüyordum. Göktaşları falan geçiyordu etraftan. Bunun anlamı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rüyanın anlamı falan yok inanmayın şu deli saçmalarına rüya sadece geçmişte tükettiğin şeyleri bilinçaltına alarak uykuda karşına çıkmasıdır.

Rüyanın anlamı falan yok inanmayın şu deli saçmalarına rüya sadece geçmişte tükettiğin şeyleri bilinçaltına alarak uykuda karşına çıkmasıdır.

Yok hocam başka evrenlerdeki bizin hayatına açılan pencereler o. Arkadaş uzayda gezmeyi bilseydi kendi bedeninin yanına giderdi.

Katılmıyorum kral mesela ben 2 gün önce metrobüste bir kız görmüştüm. Kız o kadar güzel ki resmen aşık olmuştum. Sonra o kız aynı günün gecesi rüyama girdi ve sevişiyorduk yemin ederim.

Milyonlarca kişi arasından seçilen çok şanslı biri olarak Elon Musk'ın ilk turizm amaçlı uzay yolculuğuna katılacak kişilerden biri olacaksın. Mekiğinizin arızası sonucu mekiği terk etmek zorunda kalacak ve uzay boşluğunda kaderine terk edilmiş bir halde oksijenin tükenene kadar dünyayı seyredeceksin. Eğer bu gerçekleşmezse buradan yorum olarak yazar mısın?

Milyonlarca kişi arasından seçilen çok şanslı biri olarak Elon Musk'ın ilk turizm amaçlı uzay yolculuğuna katılacak kişilerden biri olacaksın. Mekiğinizin arızası sonucu mekiği terk etmek zorunda kalacak ve uzay boşluğunda kaderine terk edilmiş bir halde oksijenin tükenene kadar dünyayı seyredeceksin. Eğer bu gerçekleşmezse buradan yorum olarak yazar mısın?

Yemin ediyorum şu senaryodan film çıkar ortaya.

Geri
Yukarı