Rüyamı kontrol edebilir miyim?

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 136
  • Görüntüleme 8B
Bir şey sormak istiyorum. Ben çoğu günlerde rüya gördüğümü hatırlamıyorum. Hatta çok nadir hatırlıyorum. Ne yapmam lazım bunun için?
Ben de o konuda sıkıntı yaşıyorum. Ya gerçekten rüya görmüyorum ya da rüya gördüğümü hatırlamıyorum. Bunun sebebi ve çözümü hakkında net bir cevabım ve bilgim olmadığı için yorum yapamayacağım ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, bir Lucid Dreaming deneyimi yaşayacak olursan kolay kolay unutmazsın. 😁

Küçükken bir rüyamda parkur yapıyordum, yere düşmekten korkmuştum çünkü parkur havadaki büyük yer parçalarından oluşuyordu, sonra dedim ki ''Bu çok gerçek dışı, demek ki rüyadayım, düşsem de ölmem.'' sonra parkuru yaptım falan, canım sıkıldı ''Uyanayım bari.'' diyip yere atlamıştım, uyandım :D

Küçükken bir rüyamda parkur yapıyordum, yere düşmekten korkmuştum çünkü parkur havadaki büyük yer parçalarından oluşuyordu, sonra dedim ki ''Bu çok gerçek dışı, demek ki rüyadayım, düşsem de ölmem.'' sonra parkuru yaptım falan, canım sıkıldı ''Uyanayım bari.'' diyip yere atlamıştım, uyandım :D
Orada parkurdan başka bir yere ışınlansaydın veya uçarak başka bir yere gitseydin keşke. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı