Yıllar önce gördüğüm rüyayı görmek mümkün mü?

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Gördüğüm rüyayı okumanızı tavsiye ederim.

Arkadaşlar bundan yıllar önce gördüğüm rüyayı bugün yine görünce hatırladım. Rüyanın özetini ben size anlatıyorum bildiğiniz rüyalar gibi çok saçma.

Rüyanın başında 5. Sınıftan bir arkadaşımla birlikte o da rüyanın içinde askeriz. Uzun süre konuşmamışız ve okul kapısının önünde birbirimizi gördüğümüzde çok seviniyoruz sarılıyoruz vb. Sonrasında bir anda rüya level atlıyor bizim yaşlı bir amcamız var bir tane adamı öldürme peşindeyken başarılı olamıyor. Rüya tekrar level atlıyor ve o amcayla beraber (5. Sınıf arkadaşım da yanımda) Tenis oynamaya başlıyoruz. Bir bakıyorum ki benim ayağımı Full böcekler sarmış ve yerde durabilmem için sanırım hatırlamıyorum orayı o böceklerin ayağımda durmaları gerekiyor yoksa ayağım zarar görür. Neyse sonra tam tenis kortuna gidecekken amcamızın öldürmeye çalıştığı adam geliyor gülüyor falan bizim amcamız da merdivenden düşüyor ölüyor. Sonra tekrar rüya level atlıyor ve kuzenlerimle birlikte arabadayız mağazalara göz atıyoruz. Ben kuzenlerimin fotoğraflarını çekiyorum falan sonrasında konu cinsel bir şeye gidiyor orayı söylemek istemiyorum. Sonrasında uyanıyorum ve rüya bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlık için; mümkün olabileceğini düşünüyorum.

Nedeni ise deneyimlediğim kadarıyla istenilen rüya görülebiliyor veya kafaya takılan bir şey ile ilgili, rüyayı önceden gördüyseniz ve hatırlıyorsanız bir şekilde tekrar görmüş olabilirsiniz, ama bu neden veya nasıl bilmiyorum, yani bir şekilde geçmişte o rüyayı görmeden önce olan benzer bir şeyler yaşayıp onunla birlikte bilinçaltında bu rüyayı hatırladığınızdan ki anladığım kadarıyla bilinçli bir şekilde de hatırlıyorsunuz, oradan falan görmeniz. Emin değilim salladım tabii bunu.

Başlık için; mümkün olabileceğini düşünüyorum.

Nedeni ise deneyimlediğim kadarıyla istenilen rüya görülebiliyor veya kafaya takılan bir şey ile ilgili, rüyayı önceden gördüyseniz ve hatırlıyorsanız bir şekilde tekrar görmüş olabilirsiniz, ama bu neden veya nasıl bilmiyorum, yani bir şekilde geçmişte o rüyayı görmeden önce olan benzer bir şeyler yaşayıp onunla birlikte bilinçaltında bu rüyayı hatırladığınızdan ki anladığım kadarıyla bilinçli bir şekilde de hatırlıyorsunuz, oradan falan görmeniz. Emin değilim salladım tabii bunu.
Hocam rüyada saçma bir şey var. Rüyada cinsel ilişkiye kadar gidiyor rüya ve bu rüya içinde kuzenlerimle arabadayken oluyor. Yani kız kuzenlerimle rüyamda arabada cinsel ilişkiye girdiğimi görüyorum. Bu yıllar önceki rüyamda yoktu mesela.

Hocam rüyada saçma bir şey var. Rüyada cinsel ilişkiye kadar gidiyor rüya ve bu rüya içinde kuzenlerimle arabadayken oluyor. Yani kız kuzenlerimle rüyamda arabada cinsel ilişkiye girdiğimi görüyorum. Bu yıllar önceki rüyamda yoktu mesela.

Aynı rüyayı göreceksiniz diye bir şey yok sanırsam, diğer kısıma gelecek olursam, bu sizin istekleriniz ile mi alakalı veya sadece birden ister istemez bir şeyi düşünür gibi akla gelip onun bilinçaltından rüyaya yansıması falan veya hiç orayla alakalı olmadan +18 video kategorisi ile bilinçaltı birleşince rüya olarak o şekilde bir şey mi veya benzer bilinçaltı ile ilgili bir şeyi tarzı bir şey mi bilmiyorum veya bunlar ile mi alakalı, bunlarda doğru mu tam olarak veya random bir şey mi, rüyalar doğrudan bilinç altıyla mı alakalı bilmiyorum yani sadece deneyimlediğim kadarıyla, aklıma gelenlerle yanıt verdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı