Rufus 3.3 Windows 10 ISO Ayarı

iCarlys

Hectopat
Daha fazla  
Rufus'a Windows 10 yazdırmak istiyorum bu konuda yetersiz bilgi sahibiyim alanları doldurmak için seçenekleri tıklıyorum hedef sistemde UEFI seçeneği var. Ama BIOS yok görseli atsam beraber doldurabilir miyiz ? Windows 7 64 bit 4+2 6 GB RAM 4 GB ekran kartı sistem özelliklerim.
021.jpg

Rufus'a Windows 10 yazdırmak istiyorum bu konuda yetersiz bilgi sahibiyim alanları doldurmak için seçenekleri tıklıyorum hedef sistemde UEFI seçeneği var. Ama BIOS yok görseli atsam beraber doldurabilir miyiz ? Windows 7 64 bit 4+2 6 GB RAM 4 GB ekran kartı sistem özelliklerim.
Eki Görüntüle 335928

Sisteminizin UEFI desteği var mı?

Eki Görüntüle 335928
Hortlatacağım ama kurabildin mi?

Aynı şekilde UEFİ desteklememesine rağmen bende de BIOS seçeneği yok.
Aradım ama çözüm bulamadım.

Direk böyle kursam sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı