Rufus ayrıştırma hatası

Pentium G4560

Kilopat
USB belleğe son sürüm Windows 10 yazdırırken bu hatayı alıyorum. USB girişini değiştirdim hala aynı, şimdi yeniden ISO dosyası indiriyorum. Olmazsa ne gibi bir yola gidebilirim diye sormak istedim. Alternatif programlar veya çözüm önerileri sunabilir misiniz?

1.PNG

2.PNG

1909 eski sürüm. 2004 indirir misin? ISO hatalı indi muhtemelen, USB ile ilgisi yok.

1909 eski sürüm. 2004 indirir misin? ISO hatalı indi muhtemelen, USB ile ilgisi yok.

Tamamdır 2004 sürümünü indirmeye koydum. Peki yine aynı hatayı alırsam alternatif programlar arasından önerebileceğiniz sağlam bir program var mı? Yumi gibi bir şey gördüm ama ne kadar stabil bir fikrim yok. Sizin tavsiyeleriniz daha değerli o yüzden.

USB belleğe son sürüm Windows 10 yazdırırken bu hatayı alıyorum. USB girişini değiştirdim hala aynı, şimdi yeniden ISO dosyası indiriyorum. Olmazsa ne gibi bir yola gidebilirim diye sormak istedim. Alternatif programlar veya çözüm önerileri sunabilir misiniz?

Eki Görüntüle 528256
Eki Görüntüle 528257
Hocam fat32 degil ntfs ve gbr degil mbr olucak rufus otomatik kendi ayarlamadiysa iso bozuktur

Selamlar.

Bugün son sürüm iso dosyası ve Rufus programının son sürümü ile kurulum usb'si yapmayı denedim ve aynı hatayı aldım.

Bu nedenle eski sürüm Rufus programı (3.1) ile denedim ve oldu. Hazırlanan usb bellek ile kurulum yaptım ve sorunsuz kurulum oldu.

Selamlar.

Bugün son sürüm iso dosyası ve Rufus programının son sürümü ile kurulum usb'si yapmayı denedim ve aynı hatayı aldım.

Bu nedenle eski sürüm Rufus programı (3.1) ile denedim ve oldu. Hazırlanan usb bellek ile kurulum yaptım ve sorunsuz kurulum oldu.
Farklı bir şekilde yazdırdığım için ihtiyacım kalmadı. Yinede teşekkür ederim, eğer bu sorunu yaşayan başkaları olursa dediğinizi yapıp çözüme ulaşacaktır umarım. :)

Geri
Yukarı