Rufus ile Windows XP ISO yazdırılırken "Desteklenmeyen yansı" hatası

• Konuyu başlatan Saha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B
Sistem özellikleri.
8 GB RAM.
Intel(R) Celeron(R) J4005 CPU.
Geminilake [UHD Graphics 600]
480GB SSD
Yahu bu sistem 2017-2018 model. Asıl XP'de düzgün çalışmaz, XP bunun driverlarını tanımaz. Kesinlikle bir hata var bu işte. Windows 7 bile değil Windows 10'u çalıştırır direkt. Çünkü zaten muhtemelen Windows 10'la çıktı. SSD'de sıkıntı yoksa tertemiz bir kurulumla Windows 7, 8.1, 10'u çalıştırır.

Windows 7 bile eski kalır düzgün çalışmaz bunda.

Yahu bu sistem 2017-2018 model. Asıl XP'de düzgün çalışmaz, XP bunun driverlarını tanımaz. Kesinlikle bir hata var bu işte. Windows 7 bile değil Windows 10'u çalıştırır direkt. Çünkü zaten muhtemelen Windows 10'la çıktı. SSD'de sıkıntı yoksa tertemiz bir kurulumla Windows 7, 8.1, 10'u çalıştırır.

Hayir Ubuntu ile (ondan önce Windows 10 olabilir tam bilmiyorum)Fransa'ya gittigimde bir arkadaşımın babasi hediye etti o zaman neden acilmadi yahu neyse teşekkürler Windows 7 kurmaya calisacagim.

SSD saglam hocam.

Hayir Ubuntu ile Fransa'ya gittigimde bir arkadaşımın babasi hediye etti o zaman neden acilmadi yahu neyse teşekkürler Windows 7 kurmaya calisacagim.

SSD saglam hocam.
Win 7 deneme, çünkü işlemcinin sitesinden bakınca üretim Q3 17 yazıyor. Yani 2017'nin 3. çeyreği. Windows 10 2016'da çıktı. Ekran kartı, Wifi ve daha bir sürü driverda sıkıntı yaşarsın.

Windows 10 kur, bir şekilde olur. Windows 10 sisteme göre çalışıyor zaten. Oynanmış ISO'lar kimine göre önerilmese de Windows 10 Performance Edition isimli sürümleri de iş görür.

Windows 7 deneme, çünkü işlemcinin sitesinden bakınca üretim Q3 17 yazıyor. Yani 2017'nin 3. çeyreği. Windows 10 2016'da çıktı. Ekran kartı, Wi-Fi ve daha bir sürü driverda sıkıntı yaşarsın.

Windows 10 kur, bir şekilde olur. Windows 10 sisteme göre çalışıyor zaten.

Anladim hocam teşekkür ederim bilgi icin bir de Windows 10'un hangi sürümünü önerirsiniz.

Windows 7 deneme, çünkü işlemcinin sitesinden bakınca üretim Q3 17 yazıyor. Yani 2017'nin 3. çeyreği. Windows 10 2016'da çıktı. Ekran kartı, Wi-Fi ve daha bir sürü driverda sıkıntı yaşarsın.

Windows 10 kur, bir şekilde olur. Windows 10 sisteme göre çalışıyor zaten. Oynanmış ISO'lar kimine göre önerilmese de Windows 10 performance Edition isimli sürümleri de iş görür.

Peki Ghost Spectre hakkinda dusunceniz nedir hocam.

Daha çok yüklenir gibi sisteme.

Anladim o zaman sizin dediginizi kurup USB'ye aktarip boot atacagim teşekkür ederim.

Win 7 deneme, çünkü işlemcinin sitesinden bakınca üretim Q3 17 yazıyor. Yani 2017'nin 3. çeyreği. Windows 10 2016'da çıktı. Ekran kartı, Wifi ve daha bir sürü driverda sıkıntı yaşarsın.

Windows 10 kur, bir şekilde olur. Windows 10 sisteme göre çalışıyor zaten. Oynanmış ISO'lar kimine göre önerilmese de Windows 10 Performance Edition isimli sürümleri de iş görür.
Revision - Download upgrade versiyonumu hocam.

YouTube'da o kadar öğretici video varken bakıp aynılarını yapmak o kadar zor olmasa gerek. Birçok uygulama Windows XP'de çalışmıyor artık, YouTube'a girip düzgün bir şekilde video izlemek bile zor. Bu forumda pek önerilmese de Windows 7'nin lite sürümlerinden biri daha çok iş görür.

İllaki XP olsun derseniz de Win to USB programı ile yazdırılır.
Hadi canım ben youtube diye birşeyi ilk defa duyuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı