Rufus ISO dosyası seçilmiyor

Uzman_36

Centipat
Sabahtandır Windows 8.1 64 Bit ISO dosyası indiriyorum. Rufus ile ISO dosyasını seçiyorum ama seçilmiyor. Başlat butonunada basılmıyor. Ben de ISO dosyası mı bozuk diyerek tekrar tekrar indiriyorum.

Farklı rufus versiyonları ile denemenizi öneriyorum, eğer işe yaramazsa orjinal olduğundan emin olduğunuz bir isoyla deneyin, olumsuz sonuçlanırsa farklı bir pc ile deneyin.

Linki düzelttim.
Linki düzelttin ama o iso dosyası bende mevcut gözüküyor windows 10 64 bit iso indiriyorum denedikten sonra eğer olmassa video eklerim
Farklı rufus versiyonları ile denemenizi öneriyorum, eğer işe yaramazsa orjinal olduğundan emin olduğunuz bir isoyla deneyin, olumsuz sonuçlanırsa farklı bir pc ile deneyin.
İki farklı internet cafeden ve evimdeki laptop ile denedim ama olmuyor windows 10 64 nit iso indiriyorum tekrar denedikten sonra çözülmez ise video ekleyeceğim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Başlat ?
Videoda gördüğün gibi iso dosyasıyla alakası yok

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı