Çözüldü Rufus TPM 2.0 kaldırılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

487218

Decapat
Rufus 4.1 ile Windows 11 ISO dosyası yazdıracağım ancak TPM 2.0'ı kaldırma seçeneği çıkmıyor. Ne yapabilirim? (Windows 10 Home kullanıyorum).

1686583012516.png

Rufus 4.1 ile Windows 11 ISO dosyası yazdıracağım ancak TPM 2.0'ı kaldırma seçeneği çıkmıyor. Ne yapabilirim? (Windows 10 Home kullanıyorum).

Eki Görüntüle 1818022
İstediğiniz seçeneğin çıkması için başlat tuşuna basmanız ardından en üstteki butonda istediğiniz seçenek görünecektir.

Başlat'a bastın mı?
Başlata tıkla.
İstediğiniz seçeneğin çıkması için başlat tuşuna basmanız ardından en üstteki butonda istediğiniz seçenek görünecektir.
Birkaç video izlemiştim, adam başlat kısmına tıklamadan bunu ayarlıyordu. Bende eskiden kullanmıştım ve öyleydi diye hatırlıyordum. Meğer başlata bastıktan sonra o kısım geliyormuş. Gerçekten üzgünüm. Herkese teşekkürler.

Başlat'a bastın mı?
Başlata tıkla.
Merhabalar. Rufus ile yazma işlemini tamamlayıp BİOS üzerinden USB'den başlatmaya ayarladım. Ama ne yazık ki PC USB'den başlamıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Birkaç video izlemiştim, adam başlat kısmına tıklamadan bunu ayarlıyordu. Bende eskiden kullanmıştım ve öyleydi diye hatırlıyordum. Meğer başlata bastıktan sonra o kısım geliyormuş. Gerçekten üzgünüm. Herkese teşekkürler.

Merhabalar. Rufus ile yazma işlemini tamamlayıp BİOS üzerinden USB'den başlatmaya ayarladım. Ama ne yazık ki PC USB'den başlamıyor. Ne yapmalıyım?
Bir hata mı alıyorsunuz yoksa boot menüsünü mü görmüyorsunuz? Hatayı söylerseniz daha çok yardımcı olabiliriz.

Boot menüsünden açmayı deneyin
Denedim ama maalesef sonuç yok.
Eğer partition gibi isimler görmüyorsanız düzgün yazılmamıştır ya da USB sorunludur.
Partition gibisinden bir şey göremedim ve USB'de de problem olmadığına eminim hocam. Rufus içi ayarlarından çözmeye çalışacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı