Ruined King: A League of Legends Story hakkında düşünceler

EndoBero

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu oynadım. Şahsen güzel, böyle bir oyun için dolu dolu. Tek bir kötü yanını söylemek istiyorum. Bazı görevler oyunu uzatmak için konulmuş ama gerçekten gereksiz görevler.

Mesela bir örnek vereyim. Burası spoiler içerir!

Bir bölümde gölge adalara gitmek için gemide 2 kişiye ihtiyacımız oluyor. İlk kişiyi almaya gittiğimde ise kaçırılmış olduğunu gördüm. Haydaaa, hadi yürü şimdi onu kurtarmaya. Neyse, 1. kişiyi zor bela aldım. Sıra geldi 2. kişiye, çok şükür o kaçırılmamış ancak naz yapıyor. Bizi düşman sanıp kapıyı açmıyor. Ta arkadan dolaşıp onun olduğu odaya girmek zorunda kalıyorsunuz.

Bu kısımların hikayeye hiçbir faydası yok. Bazı yerler var gerçekten hikaye açısından çok önemli. Ama az da olsa böyle yerler var. Bunun dışında öyle çok sevmediğim kısım yok. Oyunda rünler, efsunlar, ekipmanlar, yetenekler olması bayağı çeşitlilik yaratmış. Ayrıca ben savaşmam kardeşim, ben hikaye için oyunu indirdim derseniz savaşları atlayabiliyorsunuz. 100 liraya dopdolu bir oyun. Sadece dediğim gibi böyle görevler can sıkıcı. Ancak onlardan da zaten 2-3 tane var. Siz de düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı