Rundll belirtilen modül bulunamadı hatası

Burak2613

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Team T-Force Vulcan Z 8GB (1x8GB) DDR4 3000MHz CL16 Kırmızı Gaming Ram
SSD veya HDD modeli
Team GX1 240GB 2.5” , WD Blue WD10EZEX 1TB
Ekran kartı
XFX AMD Radeon RX 570 RS XXX Edition 4GB
Anakart
Gigabyte GA-A320M-H AMD A320 Soket AM4 DDR4
İşlemci
AMD Ryzen 3 1200 12nm 3.10GHz 8MB
Picsart_23-10-16_08-29-02-593.jpg

Adsz.png

Bayağıdır bu hatayı alıyorum bilgisayarı ilk açtığımda karşıma çıkıyor kapattıktan 10 15 dakika sonra tekrardan alıyorum çözümü nedir bilenler yardım edebilir mi?

Eki Görüntüle 1981346

Eki Görüntüle 1981345

Bayağıdır bu hatayı alıyorum bilgisayarı ilk açtığımda karşıma çıkıyor kapattıktan 10 15 dakika sonra tekrardan alıyorum çözümü nedir bilenler yardım edebilir mi?
Görev Yöneticisi > Başlangıç'ı SS atar mısın?

Ayrıca muhtemelen C:\Program Data\LayoutXboz\CadtVrcks\ konumundaki CHxRstry_e1_MDLOP.dll'yi silerseniz sorun ortadan kalkacaktır.

Görev Yöneticisi > başlangıç'ı SS atar mısın?

Ayrıca muhtemelen C:\program Data\LayoutXboz\CadtVrcks\ konumundaki CHxRstry_e1_MDLOP.dll'yi silerseniz sorun ortadan kalkacaktır.

LayoutXbox klasörünün içinde CadtVrcks adında bir klasör yok gizli dosyalara kadar kontrol ettim başlangıçdaki tüm uygulamaları devre dışı bırakıp bilgisayarı açtığımdada aynı hata ile karşılaştım ama istiyorsanız gene atayım.

LayoutXbox klasörünün içinde CadtVrcks adında bir klasör yok gizli dosyalara kadar kontrol ettim başlangıçdaki tüm uygulamaları devre dışı bırakıp bilgisayarı açtığımdada aynı hata ile karşılaştım ama istiyorsanız gene atayım.
Çalıştır'a C:\Program Data\LayoutXbox\CadtVrcks\CHxRstry_e1_MDLOP.dll yazdığınızda birşey açılıyor mu?

Ayrıca lütfen Görev Yöneticisi > Başlangıç sekmesi SS atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı