Steam Rus IP ile giriş sonrası "Hesabınızla ilişkili e-posta adresi başarıyla değiştirildi" uyarısı

Sametawj

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bugün Steam hesabım bir anda kapandı. Ve böyle bir şey gördüm Gmail'de kendim yapmadım. 5.142 ile başlayan bir Rus IP ile yapılmış. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Yardım eder misiniz? Ticket da açamıyorum.

Ekran görüntüsü 2024-03-30 191050.png

Merhaba bugün Steam hesabım bir anda kapandı. Ve böyle bir şey gördüm Gmail'de kendim yapmadım. 5.142 ile başlayan bir Rus IP ile yapılmış. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Yardım eder misiniz? Ticket da açamıyorum.

Eki Görüntüle 2154610

Fazla bir açıklaması yok hesabınız çalınmış telefon numarası ekliyse sıfırlama şansınız var. E postayı kaptırıp telefon numarası falan da yoksa boşuna uğraşmayın geçmiş olsun.

Eki Görüntüle 2154610
Steam desteğe yazın.

Hesabınızda kullandığınız ilk kart numarasını yazarsanız hesabınızı kurtarma şansınız olabilir.

Mailin en altında yazan bağlantıdan geri alamıyor musunuz?

Eger hesabınıza erişemiyorsanız, hesabınızı geri alma veya hesabınızı kilitleme konusunda yardım almak için hesaba özel geri alma bağlantısını kullanabilirsiniz.

Fazla bir açıklaması yok hesabınız çalınmış telefon numarası ekliyse sıfırlama şansınız var. E postayı kaptırıp telefon numarası falan da yoksa boşuna uğraşmayın geçmiş olsun.

E-posta değişmiş Mastercard'la oyun aldım FIFA 24.kartla ilgili işlem yapamammı fatura fotoğraf falan atsam.

Mailin en altında yazan bağlantıdan geri alamıyor musunuz?

Hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı