Rush Ace RHX55 7.1 alınır mı?

Bütçe
500 TL

Mushy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Son zamanlarda ciddi bir mikrofon ihtiyacım doğdu, laptopumun mikrofonu fan ve klavye sesini çok alıyor. İnsanlar rahatsız olmasın diye Discord'dan arka plan sesi önleyiciyi yükseltiyorum o zaman da sesim sıklıkla kesiliyor. Özellikle Discord'da genellikle İngilizce konuştuğum ve aksanım anadili İngilizce olanlar kadar iyi olmadığı için zaman zaman insanlar ne dediğimi anlayamıyor. Bunun üzerine ilk başta condenser mikrofon almayı düşünmüştüm ancak ortalama mikrofonlar 400-500 TL bandında. Halihazırda kulaklığımda yarı bozuk eski bir kulaklıktı, mikrofonlu kulaklık almak daha mantıklı olur diye düşündüm. Ama anlayacağınız benim için mikrofon kalitesi neredeyse ses kalitesinden daha önemli çünkü ses kasılcak oyunlar oynamıyorum.

Rush'ın bu ürününe denk geldim ve yorumları da iyi gözüküyor ancak daha önce hiç duymadığım bir marka. Bu fiyat bandında Razer, SteelSeries gibi markaların da ürünleri var ancak marka değerleri çok yüksek olduğu için belki no name bir ürün daha iyi çıkabilir diye düşündüm.

Bütçe sınırım 500 TL. Linkteki ürünü veya Rush'ın başka ürünlerini kullananlar varsa yorumları görmek güzel olur. Onun dışında 500 TL'ye kadarki tüm önerilere açığım. Eğer ürüne değecekse fiyat bandında biraz esneyebilirim.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı