Rush PSU patladı

Merhaba arkadaşlar. Bundan 4 ay önce rush marka 80+ bronz RGB Power Supply aldım. Gece 4 sularında Power Supply patladı bugün pazar diye aramadım. Geri dönüş sağlanır mı?

PSU seçimi de diğer parçalar kadar önemli. Keşke sistem toplarken göz önünde bulundursaydınız. 2 ay önce PSU'dan ses geliyor diye konu açmışsınız, o süreçten sonra PSU'yu kullanmamanız gerekirdi. Umarım bununla atlatılmış olur, diğer parçalar zarar görmediyse kaliteli bir PSU almanızı öneririm. Geçmiş olsun.

Adamların sitesine girince Kaspersky bir şeyler engelliyor, o derece. :D

Ekran Alıntısı.PNG

Geçmiş olsun.

PSU seçimi de diğer parçalar kadar önemli. Keşke sistem toplarken göz önünde bulundursaydınız. 2 ay önce PSU'dan ses geliyor diye konu açmışsınız, o süreçten sonra PSU'yu kullanmamanız gerekirdi. Umarım bununla atlatılmış olur, diğer parçalar zarar görmediyse kaliteli bir PSU almanızı öneririm. Geçmiş olsun.

Şimdi garanti kapsamında tamir edilecek beni bu birkaç ay daha idare edebilir bir PSU önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi garanti kapsamında tamir edilecek beni bu birkaç ay daha idare edebilir bir PSU önerebilir misiniz? Bütçe maksimum 2200 TL.

Konu açarsanız önerebiliriz, güç kaynağı kategorisine bununla ilgili konu açar mısınız? Ayrıca bu PSU'yu boş verin, tamirden gelince de kullanmayın. İyi bir PSU alın ve onu kullanın.

Konu açarsanız önerebiliriz, güç kaynağı kategorisine bununla ilgili konu açar mısınız? Ayrıca bu PSU'yu boş verin, tamirden gelince de kullanmayın. İyi bir PSU alın ve onu kullanın.

Tamam.

Aldığınız yerle iletişime geçin illaki geri dönüş alırsınız. Ancak her halükarda o PSU'yu kullanmayın derim. Sisteminize zarar verebilir.

Şu an garanti kapsamında tamir ediliyor şu an yeni PSU alacak kadar param yok 1 ay 1,5 ay beni idare eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı