Ruslar Steam hesabımı ele geçirdi

Hocam aynı olayı yazın yaşadım maillerim harici her şeyim gitti Spotify dahil eğer maillerin duruyorsa sorun yok önerim mailleri birbirine bağla mümkünse Google authenctor kullan Rusça Steam'den mail gelse sorun yok mailler ve hesap sende olduğu sürece sana önerim diğer hesapları da kontrol et Epic Games Ubisoft Rockstar EA.

Ben her şeyi değiştirmiştim ama baya erken farkettim benim tek giden 10tl ile koleksiyon kartı biriktirmiştim onlar oldu toplasan 20yi geçmez anlayacagin. İlk kartı kaldırdım,e-posta değiştim,guardı aktif edip şifre değiştirdim hesap askıya mı alındı geçici süreliğine donduruldu mu o tarz bir şey oldu desteğe yazdım benden en son kullanılan kart bilgilerini istediler verdim aldiğimda takas bani,pazar bani falan vardı 15 gün sonra normale döndü her şey

Hocam aynı olayı yazın yaşadım maillerim harici her şeyim gitti Spotify dahil eğer maillerin duruyorsa sorun yok önerim mailleri birbirine bağla mümkünse Google authenctor kullan Rusça Steam'den mail gelse sorun yok mailler ve hesap sende olduğu sürece sana önerim diğer hesapları da kontrol et Epic Games Ubisoft Rockstar EA.
Abi mailler rusça gelmesini nasıl değiştirecem

Maili değiştirdim şifreyi değiştirdim her şey tamam sandım yine denemeye çalıştım tamamen farklı maile yine Rusça bildirim geldi Steam hesabımı silersem kurtulur muyum yoksa gerçekten kafayı yiyeceğim.

Kral sırf sana yazmak için hesap açtım benim de başıma geldi Steam desteğe yaz sana ilk oyun aldığında kullandığın kart gibi sadece senin bilebileceğim Basic 3 soru soruyorlar. Akşamına ya da ertesi güne de hesabını veriyorlar emin ol. Bu arada sadece Steam değil diğer platformlar da öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı