Ruslar Steam hesabımı ele geçirdi

Steam destek ekibi müdahale etmeden sorunu çözebileceğini pek sanmıyorum, bütün bunlara rağmen halen hesabına erişiyorlarsa ya çok kritik bir noktayı atlıyorsun ya da hesabı çok sağlam çaldırmışsın. Destek ekibi durumu anladığı zaman hesabı kilitleyip satın alma işlemleri konusunda ellerinden gelen desteği verirler. Ben olsam kart bilgilerini silip destek ekibinden yardım beklerim.
Ne kadar sürede verirler cevap ya

Bilgisayarı alıp parçalara ayırsam geçicekse gerçekten yaparım
Keşke öyle düzelse 😀
Bilgisayarına bulaşan virüs formattan sonra bir sorun oluşturmaz. Bu arkadaşlar hesabını çok güzel bir şekilde karıştırmışlar gibi.
Ne kadar sürede verirler cevap ya
Genellikle 24-48 saat yani 1-2 gün içinde cevap geliyor.

Hocam virüs bulaştıysa çok ciddi virüsler de olabilir. Ben de yaşamıştım ve yeni sistem topladım bilgileri de değiştirdim şu an sorun yok.
Bilgileri telefondan değiştiriyorum bilgisayarı kullanmama rağmen halen daha nasıl erişebiliyorlar ya kafayı yiyeceğim

Keşke öyle düzelse 😀
Bilgisayarına bulaşan virüs formattan sonra bir sorun oluşturmaz. Bu arkadaşlar hesabını çok güzel bir şekilde karıştırmışlar gibi.

Genellikle 24-48 saat yani 1-2 gün içinde cevap geliyor.
Formattan sonra halloldu sanmıştım ben de. Aylar sonra canları mı sıkıldı? Ya da durup dururken böyle hesap çalabiliyor mu belki başka bi şekilde çalmışlardır? Bilmiyorum hocam ah..

Geri
Yukarı