Rust alınır mı?

Ben öyle düşünmüştüm. 30 40 saat civarı oynadım ama şu sıralar oynamıyorum. Arkadaş bulurum diyorsan veya oyunlardan tek başıma zevk alıyorum diyorsan alabilirsin. Ama 1 2 saat oynayacaksan alınmaz bence. Girdiğin zaman 5 6 saat kasılmak gerekiyor. Ama solo oynayanda var.

Bu fiyata şu an alınmaz indirim bekleyin derim.

Eskiden 14.25 TL gibi bir şeydi sanırım :(

Geçen 128 TL iken alacaktım geç diye ertesi güne bıraktım bir baktım 208 TL olmuş almadım ama şimdi tekrar alasım geldi.
Takımın yoksa oyun can sıkıcı olabilir fakat kafadar arkadaş bulursan oyun çok eğlenceli gelecektir. Oyun kısa süreli değil, eğer iyi bir server geçirmek istiyorsan günde minimum 7-8 saatini ayırman gerekir. Seçim senin :)
Günümü bile verebilirim sadece takım arkadaşım olmadan sıkıntı çıkarır mı diye merak ediyorum.

Geçen 128 TL iken alacaktım geç diye ertesi güne bıraktım bir baktım 208 TL olmuş almadım ama şimdi tekrar alasım geldi.

Günümü bile verebilirim sadece takım arkadaşım olmadan sıkıntı çıkarır mı diye merak ediyorum.
Oyunu tam olarak öğrenmen uzun sürecektir. Benim 2500 saatim var ben bile halen yeni yeni şeyler keşfediyorum. Sürekli updateler geliyor ve oyun uzun vadeli. İndirimde almanı öneririm.

Geri
Yukarı