Rust Disconnected: Unresponsive Hatası

Ertuğrul Bural

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben steam'den rust aldım ve oyuna giriyorum fakat servere girer girmez bir 15-20 saniye sonra serverdan atıyor ve şu hatayı veriyor. Disconnect unresponsive yazıyor. Ne yapmalıyım? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Aynen o hata bende de var malesef üstelik internetimin fiber olmasına rağmen. Başka oyunlarda yapmıyor ama Rust'da yapıyor. Yarımcı olun bana da. Şimdiden kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim internetim turkcell super online sınırsız fiber internet. İnternetimin dowload yani indirme hızı iyi 2.85 Mb, upload hızım 4 Mb ve ben bu internetle Rust oynuyamıyorum. Rust giriyorum serverden atıyor ve şu hatayı veriyor. Disconnect unresponsive hatası veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar benim en sevdiğim oyun rust ve steam üzerinden oyunu aldım, indirdim. Fakat oyuna giriyorum, girdiğim zaman 15-20 saniye sonra disconnect unresponsive diyip atıyor.
  • İşlemcim Intel Pentim g3258
  • RAM 8 GB
  • Ekran kartım ASUS GTX 750 Ti
  • İnternetim turkcell super online fiber

İnternetim de iyi ama serverlara girdiğim zaman ping 35-40 oluyor. Sizce sistemsel bir sorun mu yoksa internetten kaynaklanan bir sorun mu?

Modelini sordum, kimin getirdiğini değil. :)

Bilmiyorum ki modelini nerden bakabilirim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı