Rust ''EAC game client violation'' Hatası

furkanture20

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
MSI GeForce GTX 1050 GAMING X 2GB GDDR5 128Bit Nvidia DX12
AMD Fx 4100 Quad Core Processor 3.60 GHZ
Anakart Asus M5A78L-M LX
FSP 500W 80+ Güç Kaynağı

Oyunlara girerken örnek olarak Rust oyunu EasyAntiCheat PUBG BattlEye güvenlik korumasını kullanıyor. Bilgisayarımda anlam veremediğim bir engelden kaynaklarak koruma dosyalarının düzgün bir şekilde çalışması engelleniyor. Oyuna bazen giriyorum 1-2 saat oynayabiliyorum bazen ise girerken hata vermeye başlıyor. Windows Güvenlik Duvarı ve Windows Defender kapalı konumda bulunmakta. PUBG tarafından aldığım hata bu şekilde ;

20:38:56: Starting BattlEye Service...
20:38:59: Launching game...
20:39:39: Note: File blocks can be ignored if they don't cause problems with the game.
20:39:39: [INFO] Blocked loading of file: "C:\Program Files (x86)\Common Files\BattlEye\BEService.exe".

Rust oyununda ise EAC game client violation hatası alıyorum. Her ikisi de oyunun koruma dosyalarının engellenmesi sonucu ortaya çıkan bir durum. Hiçbir şekilde bu zamana kadar hile programı veya makro programı kullanmadım, denemedim. Bilgisayarımda Windows 7 kullanıyorum. Bu sürüm haricinde diğer bütün Windows sürümlerinde tek tek denedim aynı sorunu onlarda da gösteriyor. Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ediyorum.

Bilgisayara yeni SSD alıp Windows 8.1 kurmama rağmen sorun düzelmedi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı