Rust haritaya girerken hata vermeden oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

zHüseyin16

Hectopat
Herkese iyi günler. Rust'a giriyorum bir tane server seçtikten sonra harita yükleniyor tam oyuna girecekken hata vermeden oyundan atıyor. Bu oyunu sorunsuz oynuyordum sonra bilgisayara format attıktan sonra böyle olmaya başladı bir daha format atıp bir daha oyunu Steam'den yükledim ama sorun hala düzelmedi. Sonra Process Monitor uygulamasından Hata verisi aldım oyun kapanınca uygulamada "İşlem İzleyicisi'nin ek olaylar yakalamasını engelleyen bir sistem veya uygulama kaynağı sınırı aşıldı." (Türkçe karşılığı) bir uyarı verdi. Hata raporunu da ekledim.

Yardımcı olursanız çok iyi olur, teşekkürler.

PC özellikleri;
8 GB DDR3 1600 MHz RAM,
RX 480 4 GB ekran kartı,
Intel Xeon X3450 2.67GHz işlemci
240 GB SSD
Win10 Pro 64 Bit
HATA RAPORU: Logfile.zip

Son düzenleyen: Moderatör:
@zHüseyin16 aynı sorunu ben de yaşıyordum şöyle basit bir çözüm buldum daha önce csgodaki bir ses sorununu çözmek için kulklanmıştım önce şuraya giriyorsun: steam>kütüphane>rust a sağ tıkla>özellikler>yerel dosyalar>oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula buna tıklayınca oyun kendi dosyalarında eksik olanları vb bulup geri ekliyor oyunu tamir ediyor bende 1 dk sürdü kiminde 10 dk kiminde 30 saniye sürebilir
sonra tekrar girince oyun normçalışıyor kimisi işletim sistemi vb değiştir demişti ama ona gerek yok

Yeni konular

Geri
Yukarı