Rust hata vermeden oyundan atıyor

batusagnak

Femtopat
Daha fazla  
Bazen Rust'ta servere bağlanırken oyundan atıyor. Bazense girip 15-20 dakika oynadıktan sonra oyundan atıyor. Ekran kartı driverlerim güncel. Dosya konumunu doğruladım oyunun. Herhangi bir çözüme henüz ulaşamadım. Hata raporunun linkini buraya bırakıyorum. İncelemek isteyen bakabilir. Yardımcı olursanız sevinirim. paylaşılan

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuya geri dönüşünü de bekliyor olacağım.

Dediklerinizi yaptım fakat tekrar aynı sorunla karşılaştım.

Konuya geri dönüşünü de bekliyor olacağım.

Logfile.rar tekrardan LogFile aldım. Belki bunda bir sorun görürsünüz.
Konu için ek bilgilendirme yapayım. Format attım ve sorun hala devam ediyor. Sistemim Rust için oldukça yeterli. 16 GB RAM 2060 OC, R5 3600. sistemden kaynaklı olduğunu sanmıyorum.
Arkadaşlar sorunu şu anlık çözdüm. 2 gündür atmıyor oyundan. Rust oynarken RAM değerlerime baktım ve tüm RAM'i yediği için oyunun kapandığını anladım. M.2 SSD var bende ve bende 16 GB sanal RAM oluşturdum. Sanal RAM oluşturduğum için normal RAM'im biraz da olsa rahatladı ve oyunun kapanma sorununu şu anlık çözdüm. Yaptığımdan beri herhangi bir sorun yaşamadım. Aynı sorunu yaşayanlar deneyebilir. Dediğim şekilde çözen birileri olursa buraya yazarsa daha iyi olur. Daha fazla insana yardımcı olmuş oluruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Dediklerinizi yaptım fakat tekrar aynı sorunla karşılaştım.

Logfile.rar tekrardan LogFile aldım. Belki bunda bir sorun görürsünüz.
Konu için ek bilgilendirme yapayım. Format attım ve sorun hala devam ediyor. Sistemim Rust için oldukça yeterli. 16 GB RAM 2060 OC, R5 3600. sistemden kaynaklı olduğunu sanmıyorum.
Arkadaşlar sorunu şu anlık çözdüm. 2 gündür atmıyor oyundan. Rust oynarken RAM değerlerime baktım ve tüm RAM'i yediği için oyunun kapandığını anladım. M.2 SSD var bende ve bende 16 GB sanal RAM oluşturdum. Sanal RAM oluşturduğum için normal RAM'im biraz da olsa rahatladı ve oyunun kapanma sorununu şu anlık çözdüm. Yaptığımdan beri herhangi bir sorun yaşamadım. Aynı sorunu yaşayanlar deneyebilir. Dediğim şekilde çözen birileri olursa buraya yazarsa daha iyi olur. Daha fazla insana yardımcı olmuş oluruz.
Nasıl Yaptığını anlatırmısın aynı sorundan müzdaripim

Geri
Yukarı