Rust için oyun arkadaşı

arasmaras

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX3060 12GB
RYZEN5 5600
32GB RAM
MSI A520
MSI 550W
Rust aldım geçen fakat oyunu tam bilmediğim için hem zor oluyor hem de tam bilmediğimden eğlenemiyorum. Hem öğretici hem de Eğlenmeye oynayacak bir pre lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
18 yaşındayım.

Yani öyle bir seçeneğimde var fakat şu anda oynamaya değecek bu fiyatta bir oyun bulamadım.
Hocam yeni oyuncular için baslamasi cok zor olan bir oyun. Bence kendinizi yormayin derim. Inanilmaz sweat kaynıyor. 2000 saatim var ben bile sanki oyuna yeni baslamis gibi hissediyorum. Eskiden boyle değildi tabii ama twitch patlaması sonrası sweat kanser kitle akın etti.

Ben de aldım ama arkadaş yok diye oynayamadım. Ben de gelebilirim isterseniz.

Olur Discord'unu yaz beraber oynayalım az çok mantığını anladım.

Hocam yeni oyuncular için baslamasi cok zor olan bir oyun. Bence kendinizi yormayin derim. Inanilmaz sweat kaynıyor. 2000 saatim var ben bile sanki oyuna yeni baslamis gibi hissediyorum. Eskiden boyle değildi tabii ama Twitch patlaması sonrası sweat kanser kitle akın etti.

Arkadaşımın 8K saati var kendisine sordum o bile aynısını dedi oyun çok güzel bağımlılık yapıyor fakat ne kadar oynarsan oyna yeni başlamış gibisin diyor. Hala yeni öğreniğim şeyler var diyor.

Olur Discord'unu yaz beraber oynayalım az çok mantığını anladım.

Arkadaşımın 8K saati var kendisine sordum o bile aynısını dedi oyun çok güzel bağımlılık yapıyor fakat ne kadar oynarsan oyna yeni başlamış gibisin diyor. Hala yeni öğreniğim şeyler var diyor.
Yıllarca videolarını izledim ama oyunu aldıktan sonra oynamadım desem yeridir.

Yıllarca videolarını izledim ama oyunu aldıktan sonra oynamadım desem yeridir.
discord: xantares.

Yeni konular

Geri
Yukarı