Rust için RX 6500 XT ekran kartı iyi midir?

mehmet1349

Centipat
Daha fazla  
Selam, benim bilgisayarımda GTX 1050 Ti ekran kartı var ama değiştirmek istiyorum. RX 6600 XT.
Ye baktım ama biraz fiyatı fazla geldi, RX 6500 XT.
Almayı düşünüyorum, Rust için uygun mudur?
Bayağı bir götürür mü?

• STEAM SİSTEM GEREKSİNİMLERİNE GÖRE;

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64bit
    • İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 or better
    • Bellek: 10 GB RAM
    • Ekran Kartı: GTX 670 2GB / AMD R9 280 better
    • DirectX: Sürüm 11
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: SSD is highly recommended or expect longer than average load times.
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 11 64bit
    • İşlemci: Intel Core i7-4790K / AMD Ryzen 5 1600
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: GTX 980 / AMD R9 Fury
    • DirectX: Sürüm 12
    • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: SSD is highly recommended.

Selam, benim bilgisayarımda GTX 1050 Ti ekran kartı var ama değiştirmek istiyorum. RX 6600 XT.
Bayağı bir götürür mü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bayağı bir götürür mü?
8 GB'dan düşük ekran kartları Rust'da uzak detay çizemiyor. Şuan 2060 6GB modeli kullanıyorum, 8GB modele sahip olan arkadaşım benden daha uzağı görebiliyor. Sırf Rust için RX 6500 XT tercih etmezdim.

Hayatının bir döneminde hayatsiz gibi Rust oynamış biri olarak söyleyeceklerim şunlar:

- Ekran kartının VRAM'i en az 6 GB olsun.
-
Ağır bir yükleme ekranı istemiyorsan ve harita yüklenirken kasmasin diyorsan ( fightlarda haritada yeni bir yere girersen ölürsün büyük ihtimalle.) en az 12 GB ram'in olmalı.
- Mümkünse işlemcini güçlü bir işlemci seç. Mümkünse OC yap.

Tebrikler artik akıcı şekilde Rust oynayabilirsiniz. Tabii 500 saatte öğrendiğiniz silah sprayleri aniden değişmezse 🙉

gtx 1660 6 gb vram iyi midir

Hayatının bir döneminde hayatsiz gibi Rust oynamış biri olarak söyleyeceklerim şunlar:

- Ekran kartının VRAM'i en az 6 GB olsun.
-
Ağır bir yükleme ekranı istemiyorsan ve harita yüklenirken kasmasin diyorsan ( fightlarda haritada yeni bir yere girersen ölürsün büyük ihtimalle.) en az 12 GB ram'in olmalı.
- Mümkünse işlemcini güçlü bir işlemci seç. Mümkünse OC yap.

Tebrikler artik akıcı şekilde Rust oynayabilirsiniz. Tabii 500 saatte öğrendiğiniz silah sprayleri aniden değişmezse 🙉
rx 6500 xt 4 gb Vram çünkü

gtx 1660 6 gb vram iyi midir

rx 6500 xt 4 gb Vram çünkü
Hocam 1650 ile bile rahat oynayan arkadaşlarım var fakat minimumda kalıyorsunuz bence. 8 GB ve üstü bir kart düşünürseniz daha iyi olabilir. Bütçem yok derseniz anlarım. Ama 6500xt sadece Rust için değil günümüz için de kötü bir kart. 4 GB VRAM olan kartlar artık mağaralarda kaldı malesef. Genel olaral 6500xt önermem. 1660 Super bakabilirseniz çok daha iyi olur bence

Geri
Yukarı