Rust mu daha ağır bir oyun yoksa Rainbow Six: Siege mi?

İşletim sistemi
Windows 7

Abadestli Veled

Hectopat
Bilgisayarımda Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununu iyi bir FPS ile oynayabiliyorum ancak Rust oyununu kaldırabilir mi bilmiyorum. Ancak Rust benim severek izlediğim bir oyun. Sizce Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'in sistem gereksinimleri mi fazla yoksa Rust'ın mu sistem gereksinimi daha fazla, bana fikrinizi belirtebilir misiniz? Ben baktım ama pek anlayamadım yani Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'nin sistem gereksinimi daha fazla ama Rust'ın grafikleri daha iyi yani sizce bir problem olur mu?

Bilgisayarımda Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununu iyi bir FPS ile oynayabiliyorum ancak Rust oyununu kaldırabilir mi bilmiyorum. Ancak Rust benim severek izlediğim bir oyun.

Sizce Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'in sistem gereksinimleri mi fazla yoksa Rust'ın mu sistem gereksinimleri daha fazla? Bana fikrinizi belirtebilir misiniz? Ben baktım ama pek anlayamadım, yani Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'nin sistem gereksinimi daha fazla ama Rust'ın grafikleri daha iyi. Sizce bir problem olur mu?

Kesinlikle Rust daha ağır bir oyun. Hele hard diske kurarsanız oyunu vay halinize. Ayrıca Rust'ın grafiklerini düşürünce de pek bir şeye benzemiyor. Sisteminiz nedir?

Bilgisayarımda Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununu iyi bir FPS ile oynayabiliyorum ancak Rust oyununu kaldırabilir mi bilmiyorum. Ancak Rust benim severek izlediğim bir oyun. Sizce Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'in sistem gereksinimleri mi fazla yoksa Rust'ın mu sistem gereksinimi daha fazla, bana fikrinizi belirtebilir misiniz? Ben baktım ama pek anlayamadım yani Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'nin sistem gereksinimi daha fazla ama Rust'ın grafikleri daha iyi yani sizce bir problem olur mu?
Rust daha ağır daha doğrusu optimizasyonu kötü ancak sisteminizi belirtirseniz yardımcı oluruz.

Rust tabii ki R6'i 4 GB RAM ile oynarken Rust'a giriş bile yapamıyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı