Steam Rust ne zaman indirime girer?

26 Ekim'de Cadılar Bayramı İndirimi var. Geçen yılki ve 2021'deki Cadılar Bayramı etkinliğinde indirime girmiş fiyatı da 206,36₺ olmuş. Bu yılda bu etkinlikte indirim görebiliriz.
1697384507459.png

Bu oyunun zamlanma ihtimalide bulunuyor cadılar bayramında girer indirime. Ben olsam erken alıp belli bir süre hiç oynamam indirim geldiğinde iade edip tekrar alırım.

Net olarak Sonbahar veya Kış indirimi.
İndirim oranı değişikliği olmaz ise 206,36 TL.
Teşekkürler.
Bu oyunun zamlanma ihtimalide bulunuyor cadılar bayramında girer indirime. Ben olsam erken alıp belli bir süre hiç oynamam indirim geldiğinde iade edip tekrar alırım.
2024'den önce zamlanmaz diye düşünüyorum, zamlanırsa yılbaşından sonra zamlanır. Onun haricinde, 14 gün içinde iade hakkımız olduğu için çok da uğraşmak istemiyorum indirim gelene kadar iade et tekrar al, iade et tekrar al gibisinden.

Bilgisayar aldık bu sefer oyun fiyatlarından dolayı oyun alamıyoruz. :D

Tam olarak neye göre diyorsunuz bunu? Yapımcı canı istediği zaman zam yapar.
Biraz daha dikkatli okursanız, 'düşünüyorum' kelimesini yazdığımı görebilirsiniz. Ayrıca mantıklı düşünürsek, yapımcının canı istediği zaman zam yapması biraz mantıksız olur. Çünkü genel olarak bu firma gelirini oyunlardan sağlıyor ve bu sebeple gelirlerinde düşüş yaşamasını istemez. Bu düşüş şöyle olur: eğer zaten refah seviyesinin düşük olduğu, insanların geçimini zor sağladığı bir ülkede zaten o ülkeye göre pahalı olan bir oyuna daha fazla zam yaparsanız, doğal olarak o ülkedeki oyuncular o oyunu satın alamaz hale gelir. Dolayısıyla yapımcının keyfinden ziyade, ekonomik faktörler ve döviz kurları da göz önüne alınarak zam yapılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı