Rust oynatacak laptop önerisi

Zulu16

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, yakın zamanda bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 9-10 bin TL Rust/Metro exodus gibi oyunları orta ayarlarda 60-90 FPS oynatacak fazla ısınmayan bir oyuncu laptopu arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Excalibur i7 9. nesil ve 1650'li bir laptop var.

İyi günler arkadaşlar, yakın zamanda bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 9-10 bin TL Rust/Metro exodus gibi oyunları orta ayarlarda 60-90 FPS oynatacak fazla ısınmayan bir oyuncu laptopu arıyorum.

Isınamam gibi bir lüx yok. Altına güzel bir fan desteği alırsın o onu destekler. Zaten pclerin doğası bu. Minimum 1660 Ti'li bir laptop almalısın.

Tüm laptoplar ısınıyor. Kardeşimde Excalibur i7 9. Nesil ve 1650'li bir laptop var.
Abimde excalibur vardı oynarken aşırı ısınıyordu.Bir gün rust oynarken aniden laptop kapandı garantiye götürdük ve sorunun kaynağı hakkında net bir cevap vermediler. O zamanlar oynayamadığın oyun olursa paran iade iddiası olduğundan dolayı üstünü örttüklerini düşündüm. Ben hiç ısınmasın demiyorum ama zarar verecek kadar ısınmasın.
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...bilir-bilgisayar-nh-q59ey-00m-p-hbv00000td1hc Bu bilgisayarı buldum bugün Efsane Cuma var hepsiburada da alınır mı sizce?

Yaklaşık bu(tıkla) özelliklerde ki Msi, Asus, Lenovo marka herhangi bir laptopu alabilirsiniz. 16 GB Ram ve GTX 1650 / GTX 1650 Ti özellikleri sabit olmak üzere.

Bunu daha çok beğendim teşekkür ederim.
Rust sistem gereksinimleri en az 10gb o yüzden 16gb aşşağısı bana pek uymuyor

Geri
Yukarı