Rust pencereli kapı için 82 TL değer mi?

Evet, güncel skinleri bilmiyorum ama eskiden çok oynadığım zamanlarda HQ set için EVİL Snowman, bir tık altı olan set sanırım kahvekutusu kask ve yol tabelası göğüslük için APOCALYPTİC, yol levhası etek için PLAYERMAKER , HQ set ve kemer uyumlu oluyor pantolon ve hoodie için de beyaz temalı PLAYERMAKER tarzı bir set çok uyumlu olabilir yine de YouTube'dan kombin videolarına bakabilirsiniz

Hocam bu oyuna para yatırmaya değer mi gerçekten? Çok kararsız kaldım

bence hemen yatırmayın ben 800 saat kadar kasmıştım sonra almıştım biraz oynayın sararsa alırsınız biz ekiple parça parça almıştık herkese bi ekipman veriyorduk craft yükü 1 kişide kalmasın diye ben hq set skini almıştım onları craftlıyordujm bi arkadaş pantolon hoodie craftlıyordu başkası ak falan ekibinizle bölüşebilirsiniz daha uygun olyur

şunu da eklemek lazım oyun eskisi gibi değil silah sesleri spray patternleri oyun içi fiyatları kitlesi çok değişti eski tadı yok o yğzden oynamıyorum ama şuanki haliyle seviyorsanız güzel bi ekiple tadına varamazsınız

Bence hemen yatırmayın ben 800 saat kadar kasmıştım sonra almıştım biraz oynayın sararsa alırsınız biz ekiple parça parça almıştık herkese bir ekipman veriyorduk craft yükü 1 kişide kalmasın diye ben HQ set skini almıştım onları craftlıyordujm bir arkadaş pantolon hoodie craftlıyordu başkası ak falan ekibinizle bölüşebilirsiniz daha uygun olyur

Şunu da eklemek lazım oyun eskisi gibi değil silah sesleri spray patternleri oyun içi fiyatları kitlesi çok değişti eski tadı yok o yğzden oynamıyorum ama şu anki haliyle seviyorsanız güzel bir ekiple tadına varamazsınız

Hocam 800 saat yaptıktan sonra bir anlamı kalmaz zaten skin almanın ve ekipte skin değil de kendimde olması daha garanti diye düşündüm sabah biraz daha araştırcam bir 100 TL'ye toplam 5 parça şey alacağım ya da 130 falan bence çok para değil gene güzel şeyler bulursam en kötü solo takılırım ama bir 100 saatden sonra tam oyunu öğrendimde tam vararım skinlerin tadına iyi akşamlar/iyi geceler şimdilik

Hocam 800 saat yaptıktan sonra bir anlamı kalmaz zaten skin almanın ve ekipte skin değil de kendimde olması daha garanti diye düşündüm sabah biraz daha araştırcam bir 100 TL'ye toplam 5 parça şey alacağım ya da 130 falan bence çok para değil gene güzel şeyler bulursam en kötü solo takılırım ama bir 100 saatden sonra tam oyunu öğrendimde tam vararım skinlerin tadına iyi akşamlar/iyi geceler şimdilik
tam seti 800 den sonra aldım ondan önce çok skin alıp sattım denedim parça parça hepsi ayrı bir tat verdi her silahta neredeyse skin vardı iyi akşamlar..

Tam seti 800'den sonra aldım ondan önce çok skin alıp sattım denedim parça parça hepsi ayrı bir tat verdi her silahta neredeyse skin vardı iyi akşamlar.

Hocam sizce bow da Rising moon mu yoksa Cloud bow mu? İkisini de çok beğendim kararsız kaldım

1656223281925.png

1656223303744.png

Tam seti 800'den sonra aldım ondan önce çok skin alıp sattım denedim parça parça hepsi ayrı bir tat verdi her silahta neredeyse skin vardı iyi akşamlar.

Hocam ben biraz baktım falan en son Tüm skinleri toplayıp Bulduğum tabloyu atayım
Hut Door 17,39
Glacial Visage Garage Door 35
Cloud Shot 35
Monster Box 26,99
Mr. Gingerbread Hammer 25,88

Fiyat: 140, 26
Son fiyat buydu sizin bunlarla ilgili şu gereksiz falan oalbilri dediğiniz var mı?

Son düzenleme:
Hocam sizce bow da Rising moon mu yoksa Cloud bow mu? İkisini de çok beğendim kararsız kaldım

Eki Görüntüle 1431955

Eki Görüntüle 1431956

Hocam ben biraz baktım falan en son Tüm skinleri toplayıp Bulduğum tabloyu atayım
Hut Door 17,39
Cloud Shot 35
Monster Box 26,99

Son fiyat buydu sizin bunlarla ilgili şu gereksiz falan oalbilri dediğiniz var mı?
yay olarak rising moon daha çok hoşuma gitti cloud shot skininin arbaletini kullanıyordum bir zamanlar o da çok iyi tavsiye ederim

Eki Görüntüle 1431955

Eki Görüntüle 1431956

Hut Door 17,39
Cloud Shot 35
Monster Box 26,99

kapıyı beğenmedim kutu da öyle size tavsiyem parlayan skinler alın hem daha güğzeller hem güzel avantajları var mesela gece dşarı çıktıgımızda karanlıkta evin yerini bulamadığımızda kapının parlayan skininden buluyordyk keza eivn içinde ışık yokken skinlerin ışıpıyla yolumuzu buluyorduk güzel oluyordu

Eki Görüntüle 1431955

Eki Görüntüle 1431956

Hut Door 17,39
Cloud Shot 35
Monster Box 26,99

sandık olarak toy box öneririrm çok güzeldi fiyatı hakkında bilgim yok şuan
kapı olarak gingerbread fena değil santa's door da güzel skin almak istediğinizde youtube'a almak istediğiniz itemi glowing skins diye aratarak bulabilirsiniz videolardan bakarak fikir sahibi olursunuz

Yay olarak rising moon daha çok hoşuma gitti Cloud shot skininin arbaletini kullanıyordum bir zamanlar o da çok iyi tavsiye ederim

Kapıyı beğenmedim kutu da öyle size tavsiyem parlayan skinler alın hem daha güğzeller hem güzel avantajları var mesela gece dşarı çıktıgımızda karanlıkta evin yerini bulamadığımızda kapının parlayan skininden buluyordyk keza eivn içinde ışık yokken skinlerin ışıpıyla yolumuzu buluyorduk güzel oluyordu

Sandık olarak toy box öneririrm çok güzeldi fiyatı hakkında bilgim yok şu an
Kapı olarak gingerbread fena değil santa's door da güzel skin almak istediğinizde YouTube'a almak istediğiniz itemi glowing skins diye aratarak bulabilirsiniz videolardan bakarak fikir sahibi olursunuz

Monster box da renkli o yüzden onu beğendim ama bilemedim oyunmu alsam yoksa skin mi 100 TL ayrıca var aslında skin almayı düşünüyorum bilemedim

Monster box da renkli o yüzden onu beğendim ama bilemedim oyunmu alsam yoksa skin mi 100 TL ayrıca var aslında skin almayı düşünüyorum bilemedim
renkli fakat parıltısı yok toy box skininin inceleme videosuna bakarsanız gece ne kadar güzel olduğunu görürsünüz çok güzel skindir

arkadaşlarınızla ortak alabileceğiniz ya da gerçekten oynamak istediğiniz oyun varsa kaçırmayın indirim bitmeden steamdan alın önceliğiniz oyun olsun yoksa skinlere yönelebilirsiniz

renkli fakat parıltısı yok toy box skininin inceleme videosuna bakarsanız gece ne kadar güzel olduğunu görürsünüz çok güzel skindir

arkadaşlarınızla ortak alabileceğiniz ya da gerçekten oynamak istediğiniz oyun varsa kaçırmayın indirim bitmeden steamdan alın önceliğiniz oyun olsun yoksa skinlere yönelebilirsiniz
Yani bi tek gta 5 var oyniyabileceğim öbürüde rust zaten gta 5 için ayrı param var ozaman rust mı yapayım dersiniz?

Yani bi tek gta 5 var oyniyabileceğim öbürüde rust zaten gta 5 için ayrı param var ozaman rust mı yapayım dersiniz?
dediğiniz gibiyse öyle yapın derim ama iyi düşünün rust sabır ve emek isteyen bir oyun gerçekten zevk almak için günde 5-6 saat gözden çıkarmak gerekiyor diye düşünüyorum

Geri
Yukarı