Rust ping yok ama lag var

Xrioans

Femtopat
Daha fazla  
Dostlarım oyunu en başlarda oynadığımı zaman hiçbir sorunum yoktu lag vb ama son 1 aydır oyunda sürekli lagım çıkıyor pingimi kontrol ediyorum 70 üstüne çıkmıyor. Donanımsal olamaz onu da belirteyim. Sistemimde RX 5600XT, 16 GB RAM ve SSD var ve bu sadece Rust'da oluyor başka hiçbir oyunda böyle bir sorunum yok.

Oyun ayarlarında olması gerekiyor. Bu arada ben menzil genişletici kullandığınızı farketmemiştim. Sorun yüksek ihtimalle genişletici kullanmanızdan kaynaklanıyor.
önceden de dağıtıcı kullanıyordum ama böyle bir sorun yoktu anlam veremediğim bu yaklaşık 2 ay çok temiz bir şekilde 0 lag ile oynadım ve kullandığım dağıtıcı da öyle dandik bir şey değil

Rust'ta mı oluyordu bir tek gerçekten?
evet diğer hiç bir oyunda böyle bir problemim yok örn:valorant,csgo,apex,lol,rdr online
Rust'ta mı oluyordu bir tek gerçekten?
bir anda oldu bu lag problemi iyi bir şekilde oynarken ertesi gün full lag giriyordu bilgisiyarı sıfırladım (hard format değil), oyunu kaç kere sildim yükledim ama düzelmedi

Arabellek ayarı varsa işe yarayabilir. Onun dışında yoksa maalesef halletmemiz mümkün değil pek. Biraz menüleri gezin bakın öyle ayarlar var mı diye?
baktım ama maalesef yok ben tr serverına girmiyorum eu veya us serverlarına giriyorum acaba burdan gelen sinyaller benim sinyallerimle uyuşmadığı için herhangi bir packet loss yaratabilir mi
beyler yardımcı olurmusunuz ?
beyler yardımcı olurmusunuz ?

Geri
Yukarı