Rust servera girecekken kapanıyor hatası

İşletim sistemi
Windows 11

easlan34

Hectopat
Yer
Ümraniye
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RX 590
Anakart
B350M Prime
Sıkıntı başlıkta belirttiğim gibi 16 GB 3200Hz RAM mevcut böyle bir problem yoktu aslında ara ara takılmalar yaşadığım için internetten sanal RAM, BIOS'tan hız yükseltme vs. gibi şeyler denedim sonrasında bu problemi yaşamaya başladım. Servera girerken RAM tüketim miktarı %95'e çıkıyor kapanacağı sırada bütün internet sayfa sekmeleri de aynı şekilde kapanıyor. Temiz format attım BIOS ayarlarını fabrikaya resetledim hatta BIOS'u en güncel haline getirdim fakat bir türlü çözemedim bu durumu. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa bekliyorum.

Sıkıntı başlıkta belirttiğim gibi 16 GB 3200Hz RAM mevcut böyle bir problem yoktu aslında ara ara takılmalar yaşadığım için internetten sanal RAM, BIOS'tan hız yükseltme vs. gibi şeyler denedim sonrasında bu problemi yaşamaya başladım. Servera girerken RAM tüketim miktarı %95'e çıkıyor kapanacağı sırada bütün internet sayfa sekmeleri de aynı şekilde kapanıyor. Temiz format attım BIOS ayarlarını fabrikaya resetledim hatta BIOS'u en güncel haline getirdim fakat bir türlü çözemedim bu durumu. Yardımcı olacak arkadaşlar varsa bekliyorum.

Sanal RAM yapsanda yetmiyor bende Rust da RAM şişiyor diye 32'ye yükselttim 20 GB-22'a kadar çıkıyor RAM kullanımı sen düşün yani.

Benim sıkıntım ben acaba sanal RAM falan yaparken bir şeyleri bozdum ve düzeltemiyor oluşum mu acaba çünkü 2 gün önce oynarken bu ayarlar ile uğraştıktan sonra açılmamaya başladı.

Tüm sürücülerde disk belleği dosyası boyutunu otomatik yönet seçeneğini seçin o zaman .

BIOS'tan ayar yaptıysan onu bilemicem laptop kullandığım için farklı BIOS'ları.

Geri
Yukarı