Rust servere girdikten sonra PC yeniden başlıyor

Oyunu bende en az 2000 saat oynadım bu sıralar olmaya başladı. Servere tıkladığımda her şeyi normal bir şekilde yüklüyor bazen receiving data 'da atıyor bazen tam girdikten sonra atıyor olay bu.

@Benriya19 Girince direk mi atıyor ? Isı değerlerin normal mi kontrol ettin mi ?
oyuna girince direkt atıyor.
Arka planda hangi uygulamalar çalışıyor.
AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi
AIDA64 HTML raporu oluştur. Raporu Google Drive yükleyip bağlantısını paylaş.

MSI Afterburner yazılımı ile CPU, GPU, Bellek kullanım ve Sıcaklık değerlerini de paylaşın.
MSI Afterburner OSD Gösterge Rehberi - Technopat

Konuda Sistem özelliklerinizi belirtin.
Report.htm Buyrun az önce yaptım.
Bu sefer tekrar oyuna girmeye çalıştığımda yükleme ekranında reset attı aynı şekilde. Daha sonra boot ekranında scanning and repairing drive ibaresi belirdi ve %100 olunca açıldı.

Son düzenleme:
BIOS sürücüsünü güncelle.
Destek: B450M PRO-M2 | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye

Windows sürümün güncel değil.
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4458469
Microsoft Update Catalog
Windows Update üzerinde son güncelleme gözükmüyorsa bağlantıdan yükle.

Farklı sunucuya girdiğinde bu tarz sorunu yaşıyor musun?
Ayriyeten oyun içi değerleri bekliyorum.
Oyun içi değer derken oyuna giriyorum fakat herhangi bir sunucuya giriş yaparken atıyor.
BIOS sürücüsünü güncelle.
Destek: B450M PRO-M2 | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye

Windows sürümün güncel değil.
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4458469
Microsoft Update Catalog
Windows Update üzerinde son güncelleme gözükmüyorsa bağlantıdan yükle.

Farklı sunucuya girdiğinde bu tarz sorunu yaşıyor musun?
Ayriyeten oyun içi değerleri bekliyorum.
Bİos'uda güncelledim.
Güç kaynağımdan kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Bunu nasıl test edebiliriz ? Acil yardım ederseniz yenisini alacağım indirimler bitmeden.
Testi yaparsak ve bozuk çıkarsa diye kasamın linkini bırakayım buna uygun ve sığabilecek
Aerocool GT Black Advanced Edition 500W USB 3.0 SSD Ready Fiyatı

Son düzenleme:
Aynı durumu arkadaşım GTX 1080ti ile yaşıyor. Daha önce rahatlıkla giriyordu fakat şu an giremiyor. Oyunu silip yüklemesine rağmen sorun devam ediyor. Her şey güncel ama hala sorun devam ediyor. Muhtemelen oyun çalışırken ekran kartını okumuyor. Bios güncellemesini yaptıktan sonra gelişmeleri paylaşacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı