Rust Twitch Skin Drop Gelmedi

system32exec

Hectopat
Arkadaşlar drop yayınları oluyor Rust için, skin veriyordu bir kanal. 2 saat boyunca izledim. Twitch'te envantere geldi, al dedim fakat oyun içinde gözükmüyor. Soldan 2 tanesi gelmedi oyuna, anlayamadım.

resim_2021-05-10_171717.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içerisindeki envanterinizi 2 gün boyunca kontrol edin. Bu tür içerikler herkese izleme ile dağıtıldığından dolayı yoğunluk olabiliyor. Hala gelmemiş durumdaysa dropları sağlayan firma ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sol baştan ikisi gelmedi demiştim. Diğerleri geldi oyunda kullanabiliyorum. Yani hesaplar bağlı kontrol ettim.
Alamadığınız droplarınız için dropları sağlayan firma ile iletişime geçerek Twitch adresinizin kullanıcı adını ve dropları aldığınızı gösteren bir mesaj paylaşabilirsiniz. Muhtemelen yoğunluktan dolayı hesaba eklenmesinde bir problem yaşanmış.

Alamadığınız droplarınız için dropları sağlayan firma ile iletişime geçerek Twitch adresinizin kullanıcı adını ve dropları aldığınızı gösteren bir mesaj paylaşabilirsiniz. Muhtemelen yoğunluktan dolayı hesaba eklenmesinde bir problem yaşanmış.
Dropları sağlayan firmanın, iletişim bilgilerine tam olarak nereden erişeceğim?

Geri
Yukarı