Rust VAC ban nasıl kaldırılır?

Akgün Gökalp

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba hesabım Steam hesabım çalınmıştı geçtiğimiz hafta ve şu anda Rust'da serverlara girerken banlı olduğumu öğrendim ve Steam'den baktığımda aşağıdaki gibi bir hata alıyorum nedeni nedir nasıl bu banı açtırabilirim? Şimdiden teşekkürler iyi akşamlar.

1688837087250.png

Arkadaşlar merhaba hesabım Steam hesabım çalınmıştı geçtiğimiz hafta ve şu anda Rust'da serverlara girerken banlı olduğumu öğrendim ve Steam'den baktığımda aşağıdaki gibi bir hata alıyorum nedeni nedir nasıl bu banı açtırabilirim? Şimdiden teşekkürler iyi akşamlar.

Eki Görüntüle 1853688
EAC yemişsiniz, ne kadar deneseniz de açılmaz. Deneyecekseniz bile Steam ile değil, Facepunch ve Easy Anti Cheat ike iletişime geçeceksiniz.

Eki Görüntüle 1853688
Steam hesap çalınma olayına pek inanamadım kusura bakma :D kaldıramassın.

Bana oldu maalesef, gitti hesap. Çok fazla sahte site var Rust için.
Bu tür hesap çalındı diye yazanlar genelde 3. parti yazılımı kullanıp ban yiyenler oluyorda o yüzden söyledim.

Eki Görüntüle 1853713

Yok dostum gerçekten çalındı hesabım arkadaşlarım sabah uyandığımda söyledi yoksa ben fark etmemiştim.
Dostum cidden steam hesabı çaldırmayı nasıl başardın. geçmiş olsun yapacak birşey yok.

Bu tür hesap çalındı diye yazanlar genelde 3. parti yazılımı kullanıp ban yiyenler oluyorda o yüzden söyledim.

Dostum cidden Steam hesabı çaldırmayı nasıl başardın.

Vallahi bende bilmiyorum ben genelde GTA V RP oynayan birisiyim Redux yüklerken PC'ye virüs girdi oradan çalındı büyük ihtimalle.

Vallahi bende bilmiyorum ben genelde GTA V RP oynayan birisiyim Redux yüklerken PC'ye virüs girdi oradan çalındı büyük ihtimalle.
Girdiğiniz sitede hesap açtıysanız oradsn gitmiştir, sahte site çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı