Rust VAC ban yenilen hesaptaki numara kullanılabilir mi?

Selçuk_Üstün

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, Rust'dan 1.5 yıl önce VAC ban yemiştim ve VAC ban yiyen hesap da telefon numaram kayıtlıydı Steam Guard için. Ayrıca o telefon numarasıyla eskiden 2 adet daha VAC ban yemiştim. Şimdi tekrar Rust almak istiyorum aradan çok uzun süre geçti bu telefon numarasını aldığım hesap da tekrar kullanırsam otomatik bir şekilde herhangi bir yasaklama alır mıyım tekrar? Rica Ediyorum konu dışına taşacak yorumlar paylaşmayın.

Merhaba dostlar, Rust'dan 1.5 yıl önce VAC ban yemiştim ve VAC ban yiyen hesap da telefon numaram kayıtlıydı Steam Guard için. Ayrıca o telefon numarasıyla eskiden 2 adet daha VAC ban yemiştim. Şimdi tekrar Rust almak istiyorum aradan çok uzun süre geçti bu telefon numarasını aldığım hesap da tekrar kullanırsam otomatik bir şekilde herhangi bir yasaklama alır mıyım tekrar? Rica Ediyorum konu dışına taşacak yorumlar paylaşmayın.

Hile kullanmayın acıkırsam yerim sizi.

Yine yanlis bilgiler havada ucusuyor. Telefon numarasini sonradan farkli bir hesapta kullanmak tekrar VAC yasaklanmasina sebep olmaz.

"Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir."

Evet, öyle.

A ile B'e Steam hesapları diyelim.

A hesabında "F" telefon numarası ekli diyelim.
B hesabında da "F" telefon numarası ekli.

İkisinin de VAC durumu temiz. Aynı anda tek bir telefon numarası (F) iki hesapta ekli.

A hesabı VAC yediğinde B hesabı da VAC yer.

A hesabındaki telefon numarası B hesabında ekli değil ise, sadece A hesabı VAC yer.

A hesabı VAC yedikten sonra telefon numarası B hesabına eklenirse B hesabı VAC yemez.
Şöyle.

Benim telefon numaram 2 hesaba kayıtlıydı. Biri VAC yedi 2 sene önce diğeri neden hâlâ VAC Ban yemedi o zaman?

Yeni konular

Geri
Yukarı