Rust ve Bannerlord indirime girerse kaç TL olur?

DenizHan55

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ramazan bayramında Rust ve Bannerlord indirime girer mi?
Girerse tahminen kaç TL civarı olur?

Buradan bakabilirsiniz.

Bannerlord'un %20'den fazla indirime girdiğini görmedim. Bu yılda girecekse maksimum %25 girer herhalde. Rust'da genel olarak %33 indirime giriyor.

Buradan bakabilirsiniz.

Burada tam olarak anlayamadım en düşük olduğu fiyat ve şu anki fiyatı yazıyor bunun indirimle alakası nedir?

Rust sürekli olarak fiyatını güncellediği için indirimde kaç lira olacağı bilinmez.Ancak mevcut fiyatıyla kıyaslarsak son 4 seferinde %33'lük bir indirime gitmiş ve 139 liraya düşmüş.En son %50 oranında indirimini ise 2021 yaz indirimleri döneminde almış.Bannerlord çıktığı dönemden beri ara ara %10 ve %20 oranında indirimler almış.Daha büyük oranda bir indirim olmadı henüz.
Burada tam olarak anlayamadım en düşük olduğu fiyat ve şu anki fiyatı yazıyor bunun indirimle alakası nedir?
Zamana göre fiyat değişim grafiğine bakman gerek.Hangi tarihlerde hangi fiyatlara düştüğü,indirim oranı filan yazıyor.Fiyat listesinin hemen altında bulunuyor.

1649259756034.png

Rust'ı ben 15TL'ye almıştım sanırım neden o kadar pahalandı? Dolar yüzünden mi yoksa oyunu geliştirdikleri için mi?

15TL aldıktan sonrada çok oynamadım PC zorla kaldırıyor SSD olmadan da hiç çekilmiyor :(
Sistemim: GTX 1050 (2 GB) - i5 7400 - 16 GB RAM - 120GB SSD

Geri
Yukarı