Rust'da hangi serverlere girilmeli?

Sana tavsiyem yeni başladığın için daha kolay olan 2x 3x tarzı svlerde oynayıp kendini oyuna alıştırman olur. Stevious, Survivors.gg, Hollowservers, Warbandits gibi sunucularda oynayabilirsin. Oyunda sprayler önemli onun için bi kas hafızası oluşturman lazım aim kasmak için UKN, Perfect aim sunucularına girebilirsin. Aim kadar da yapacağın base önemli onun içinde youtube'dan basit olan 2x1 base'i ilk olarak öğrenebilirsin.

Sana tavsiyem yeni başladığın için daha kolay olan 2X 3X tarzı svlerde oynayıp kendini oyuna alıştırman olur. Stevious, Survivors.gg, Hollowservers, Warbandits gibi sunucularda oynayabilirsin. Oyunda sprayler önemli onun için bir kas hafızası oluşturman lazım aim kasmak için UKN, Perfect aim sunucularına girebilirsin. Aim kadar da yapacağın base önemli onun içinde YouTube'dan basit olan 2x1 Base'i ilk olarak öğrenebilirsin.

Base hakkında ufak bilgim var ancak 2X ve 3X sunucu tam olarak ne oluyor hocam? Bu arada her server hayatta kalma serveri mi?

Base hakkında ufak bilgim var ancak 2X ve 3X sunucu tam olarak ne oluyor hocam? Bu arada her server hayatta kalma serveri mi?

2X 3X sunucular daha kolay oluyor mesela yol lootu kırdığında 2X bir serverda oynuyorsan officiala göre 2 katını veriyor, ağaca vurduğunda gelen odun 2 katı oluyor vesaire oynarsan Official'a göre daha kolay olduğunu anlarsın.

Her server hayatta kalma değil, bazı minigame sunucuları var Bedwars, Building, aim tarzı.

2X 3X sunucular daha kolay oluyor mesela yol lootu kırdığında 2X bir serverda oynuyorsan officiala göre 2 katını veriyor, ağaca vurduğunda gelen odun 2 katı oluyor vesaire oynarsan Official'a göre daha kolay olduğunu anlarsın.

Her server hayatta kalma değil, bazı minigame sunucuları var Bedwars, Building, aim tarzı.
Bir sürü server var karşımda ancak hangisi 2x hangisi 3x yazmıyor ya da ben bilmiyorum.

Bir sürü server var karşımda ancak hangisi 2x hangisi 3x yazmıyor ya da ben bilmiyorum.
2x 3x tarzı sunucular eklentili kısmında oluyor sen şuan resmi sunucular kısmına bakıyor olabilir misin?

BattleMetrics istersen bu siteden de game kısmından rust'u seçip üstte yazdığım sunucuları aratabilirsin. Arattıktan sonra bir tanesine tıklayıp ipsini kopyalayıp oyundayken F1 tuşuna bastıktan sonra connect (sunucunun ip) yazarakta girebilirsin haberin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı