Rust'tan ban yedim

Fearoot88

Kilopat
Arkadaşlar Rust adlı oyunda 3 gün Steam ban yedim, 1 Mart'a kadar yasakladınız dedi. Niye böyle bir şey oldu anlamadım. Küfür, spam olabilir mi? Hile kullansam direkt perma atmazlar mıydı? Yardım edin, sebebini anlamadım. 1 Mart'a kadar ban attılar 3 gün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna giremiyorum hocam Steam'den de bildirim geldi hatta 1 Mart'a kadar yasaklandınız diye 3 gün niye böyle bir şey oldu anlamadım? Var mı fikriniz hocam cidden saçma hile vs. olsa perma atmazlar mıydı?

Belki bilgisayarınızın bir yazılımınından dolayı yediniz. İlk sefer olduğu için perma yememiş olabilirsiniz. İlk defa böyle bir şey duydum.

Server banı yediniz galiba. Oyuna mı giremiyorsunuz servere mi?
Hocam mesajda şöyle yazıyor oyun askıya alma işlemleri bir oyuncu oyundaki diğer oyuncuları rahatsız etme gibi şeyler için uygulanır diyor küfürden falanmı yedim acaba?
Belki bilgisayarınızın bir yazılımınından dolayı yediniz. İlk sefer olduğu için perma yememiş olabilirsiniz. İlk defa böyle bir şey duydum.
Şu yazıyor:

Rust - 1 Mart tarihinde sona eriyor - Yardım Sayfasını Görüntüle
Oyun askıya alma işlemleri, bir oyuncu oyundaki diğer oyuncular için sürekli olarak rahatsız edici olduğunda uygulanır. Bir VAC veya Oyun Yasağının aksine, Oyun Askıya Alma süresi bir süre sonra dolar.
Şu yazıyor:

Rust - 1 Mart tarihinde sona eriyor - Yardım Sayfasını Görüntüle
Oyun askıya alma işlemleri, bir oyuncu oyundaki diğer oyuncular için sürekli olarak rahatsız edici olduğunda uygulanır. Bir VAC veya Oyun Yasağının aksine, Oyun Askıya Alma süresi bir süre sonra dolar.
Güncel.
Güncel

Son düzenleme:

Geri
Yukarı