Rust'tan sebepsiz yere yasaklanmak

bilaldeger

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün Rust oynarken bir adam beni öldürdü, sonra ona bir küfür ettim. 10 dk. kadar sonra beni bir anda ana menüye attı ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda bana dediği şey buydu: "Disconnected: Steam auth: Gamebanned." Herhangi bir hile veya macro kullanmadım. Sırf bir küfür için mi ban yedim ve bu ban süreli mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (16).png
    Ekran Görüntüsü (16).png
    2,5 MB · Görüntüleme: 164
Son düzenleme:
ya hayır 10 dk küfür etmedim okumayı da mı bilmiyorsunuz
Hocam sebepsiz diyorsunuz da 10 dakika boyunca adama küfür etmişsiniz. Dua edin bu olay sadece oyunla kalsın, mahkemeye gitmesin.
Hem söv hem sorgula oda güzel.
Bende mouse yazılımı var diye yemiştim. Kafasına göre takılıyor oyun. Oyunda herkes macro nerdeyse hile desen gırla zaten
10 dk. küfretmişsiniz. Bence dava edilmediğinize şükredin. Evet büyük ihtimalle bu sebepten ban yediniz.
Server'dan ban yeme olasılığınız olabilir mi? Ayrıca 10 dakika boyunca küfür edince de bir zahmet yiyin o banı.
Kufur etmemen gerektigini baskalari soylese umursamazsiniz. Umarim ders olmustur. Oyunlarda hakaret edilmemeli. Farkli serverlar icinde bu durum gecerli mi? Benim bildigim rustta bu tur banlar server temelli.
Kardeşim insanlara oyun içi neden küfür ediyorsun? Sebepsiz değil, küfür etmişsin cezasını çekeceksin.
Sizi öldürdü diye küfür etmek ne kadar mantıklı sizce? Sırf bir küfür değil, adama 10 dakika küfür etmişsiniz. Küfürden banlanma ihtimaliniz fazla.
ayn 10 dk boyunca küfür ettim orada ne yazıyor 10 dk kadar sonra ana menüye attı diyor sitenin kendi noktalama düzeltmesini kullandım o yüzden böyle oldu sadece 1 küfür ettim
10 dakika küfür mü etmiş yoksa 10 dakika kadar sonra menüye mi atmış?
10 dakika sonra menüye attı kardeşim okumayı da mı bilmiyorsun

ayn 10 dk boyunca küfür ettim orada ne yazıyor 10 dk kadar sonra ana menüye attı diyor sitenin kendi noktalama düzeltmesini kullandım o yüzden böyle oldu sadece 1 küfür ettim

Merhaba arkadaşlar, bugün Rust oynarken bir adam beni öldürdü, sonra ona küfür ettim 10 dk.
Burada 10 dakika küfür ettiğin yazıyor. Sen de yazmayı bilmiyorsun galiba.

Merhaba arkadaşlar, bugün Rust oynarken bir adam beni öldürdü, sonra ona küfür ettim 10 dk. kadar, sonra beni bir anda ana menüye attı ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda bana dediği şey buydu.
O zaman yazmasını öğren.

Merhaba arkadaşlar, bugün Rust oynarken bir adam beni öldürdü, sonra ona bir küfür ettim. 10 dk. Kadar sonra beni bir anda ana menüye attı ve tekrar bağlanmaya çalıştığımda bana dediği şey buydu: "disconnected: Steam auth: Gamebanned." herhangi bir hile veya macro kullanmadım. Sırf bir küfür için mi ban yedim ve bu ban süreli mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ciddi misin suçunu itiraf ediyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı