Rusya Polonya'ya füze fırlattı

Bence fazla abartılıyor.ABD ve Avrupa bu durumlarına rağmen savaşa girecek kadar salak değiller ama Rusya gerçekten sınırları zorluyor.Polonya'nın da gaza gelip savaşa gireceğini sanmıyorum.Yoksa sonu Ukrayna gibi olur.ABD savaşa girmez diyorum ama o da ortalığı karıştırıyor.

Rusya millete sallayıp duruyor hayırlısı yakında dünya vs Rusya olacak muhtemelen eğer böyle oraya buraya sağ sola para saçar gibi roket sallarsa.

Olduğundan çok büyütüldü bu olay. Kasıtlı bir saldırı söz konusu değil. Rusya kaza olduğunu açıklar ve ölenler için tazminat öder. Rusya'nın sınır komşuları da güvenlik düzeyini arttırır. Muhtemelen hava savunma sistemlerini aktive eder.

Ancak Nato 5. maddeye dayanarak savaş falan ilan etmez. Rusya'ya yönelik tedbirler ve yaptırımlar arttırılır.

Rusya tarafından Polonya’ya füze fırlatıldığında dair olan iddia reddedildi.

Ayrıca Polonya bir NATO ülkesi olduğu için Rusya’nın Ukrayna’ya saldırmasına benzemez.

Olduğundan çok büyütüldü bu olay. Kasıtlı bir saldırı söz konusu değil. Rusya kaza olduğunu açıklar ve ölenler için tazminat öder. Rusya'nın sınır komşuları da güvenlik düzeyini arttırır. Muhtemelen hava savunma sistemlerini aktive eder.

Ancak NATO 5. maddeye dayanarak savaş falan ilan etmez. Rusya'ya yönelik tedbirler ve yaptırımlar arttırılır.

Evet, katılıyorum. Gerçekten çok abartılıyor. Herkes de 3. Dünya Savaşı'na dünden razı...

NATO üyesi ülkeye füze gelmesi sence nedeni var mı? Artı olarak benim düşüncem bu kötü şeylerin olmaması yönünde. En fazla savunma arttırılır dediği gibi arkadaşın.

Gerçekten korkuyorum ve bu savaşın Türkiye'ye sıçramasını doğrusu hiç istemiyorum.

ABD yine ortalığı kızıştırma peşinde. Umarım herhangi bir savaş çıkmaz.

Füzeyi atan Rusya, kızıştıran ABD! ABD nasıl kızıştırıyor? Bir anlatsan da biz de vakıf olsak!

Akp ve saçma diziler yüzünden Türk halkının ayarları bozuldu. Herkes büyük resmi görme kursuna gitmiş gibi. Adeta komplo teorileri ve alternatif tarih, gerçeğin ve bilimin yerini aldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı