Rusya'da cinsiyet değiştirme ameliyatları yasaklandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunları kandırmak bu kadar kolay, şu hareketle diktatörü savundurtabiliyorsun. Adam senin askerlerini öldürdü :D Dinlerine uygun bir şey yapıldı mı sazan gibi atlıyorlar bunlar :D
Sizi demokrasi ve özgürlük diye kandıranlara ne demeli?

Yaptığı hareket hoşuma gitti ve ben de bunu beğendiğimi farklı bir dil ile söyledim. Bu kadar "Sazan" gibi atlamayın.

Sizi demokrasi ve özgürlük diye kandıranlara ne demeli?

Yaptığı hareket hoşuma gitti ve ben de bunu beğendiğimi farklı bir dil ile söyledim. Bu kadar "Sazan" gibi atlamayın.
Şeriatçısın sen, bilmiyorum sanki :D Beni biri kandırmıyor, asıl şeriat isteyenler, başkalarının özgürlüğünü kısıtlayanlar bencildir. Değiştirir adam cinsiyetini sana ne?

@Kagan61 senin de yorumlarını bekliyorum.

Umarım maruz kalır.

Şu Türkiye'ye sağlam bir iç savaş lazım. Üstüne çakıcaksın bir tane askeri yönetim. Güney Kore misali düzeldikten sonra liberalizme dönüceksin.
Ne kadar medeni bir dille tartışıyoruz! Daha derdinizi ifade etmekten acizsiniz (çoğunuz, isteyen alınsın), zaman çalıyorsunuz.

Şeriatçısın sen, bilmiyorum sanki :D beni biri kandırmıyor, asıl şeriat isteyenler, başkalarının özgürlüğünü kısıtlayanlar bencildir. Değiştirir adam cinsiyetini sana ne?

Türkiye'de zaten şeriat uygulanamaz içim o yüzden çok rahat. İsteyen istediği şekilde cinsel yönelimini ve cinsiyetini değiştirebilir. Buna kimsede karışamaz. Başka insanlara karışmak yerine kendinizi geliştirseniz zaten ülke şaha kalkardı.

Ne kadar medeni bir dille tartışıyoruz! Daha derdinizi ifade etmekten acizsiniz (çoğunuz, isteyen alınsın), zaman çalıyorsunuz.

Eğitimin düzgün olduğu bir ülkede çocuğunun böyle şeylere maruz kalmasını dert etmezsin zaten.

Bugün bunu yasaklarlar öbür gün sizin sevdiğiniz şeyi yasaklarlar.
Baş örtü yasaklansa ilk bunlar çıkar, Ateizm yasaklansa ilk bunlar sevinir. Başkalarına kendi dinlerini zorla dayatıp sonra niye insanlar bizim dinimizde değil diye ağlanıp birbirlerini gazlıyorlar. Beğenmedim veya haha atmaya devam edebilirsiniz, gerçekler bunlar. Tartışmak sizin bencilliğinizi gidermeyecek, uzatacak bir şey yok. Di... gerçek çıkmayınca koca bir hayatı nasıl boşa attığınızda ki pişmanlığı göreceğim, hayatım şunların arasında kaynıyor.

Bu konu tamamen müslümanlıkla alakalı değil. Tabi müslümanlık dinine göre yasak bir durum zaten orası ayrı. Ama toplumsal ahlakı açısından çok sıkıntılı bir durum. Aile yapısına ciddi şekilde zarar veriyor. Darısı ülkemizin başına.

Baş örtü yasaklansa ilk bunlar çıkar, ateizm yasaklansa ilk bunlar sevinir. Başkalarına kendi dinlerini zorla dayatıp sonra niye insanlar bizim dinimizde değil diye ağlanıp birbirlerini gazlıyorlar. Beğenmedim veya haha atmaya devam edebilirsiniz, gerçekler bunlar. Tartışmak sizin bencilliğinizi gidermeyecek, uzatacak bir şey yok.

Kitabı olmayan Müslüman'lar, Mustafa Kemal'i olmayan kemalistler. Elindeki kitabı düzgün okusa zaten böyle şeyler yapmaz.

Şeriatçısın sen, bilmiyorum sanki :D Beni biri kandırmıyor, asıl şeriat isteyenler, başkalarının özgürlüğünü kısıtlayanlar bencildir. Değiştirir adam cinsiyetini sana ne?

Elhamdulillah Şeriatçı'yım. Bundan gurur duyuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı