Rusya'da hazırlık ile birlikte yazılım mühendisliği okunur mu?

bratislavaa

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Rusya'da üniversite okuyan, okumuş tanıdığı olan var mı? Hazırlık, sonrasında yazılım mühendisliği okunur mu? Açıkçası okul fiyatı verildiğini de Türkiye'de ki gibi aylık masrafla orada da okunuyor araştırmalarıma göre. Okul fiyatı da inanılmaz uçuk değil. Üniversitede ilk 400 de. Fikirleriniz neler? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Daha önce Rusya'ya gitmedim veya okumadım ama;

Global ilk 400.de bulunan bir üniversitede ingilizce yazılım mühendisliği okumanın Türkiyeden 100 kat daha prestijli ve geleceği aydınlık olduğu kesin. Sizin yerinizde olmak isteyen birsürü kişi vardır. Böyle bir fırsatınız varsa kaçırmayın derim.

(Sadece şu an bulunan savaş durumundan dolayı bir eksi yaşayabilir misiniz onu düşünün bence)

Daha önce Rusya'ya gitmedim veya okumadım ama;

Global ilk 400.de bulunan bir üniversitede İngilizce yazılım mühendisliği okumanın Türkiye'den 100 kat daha prestijli ve geleceği aydınlık olduğu kesin. Sizin yerinizde olmak isteyen bir sürü kişi vardır. Böyle bir fırsatınız varsa kaçırmayın derim.

(Sadece şu an bulunan savaş durumundan dolayı bir eksi yaşayabilir misiniz onu düşünün bence)

Hayır Rusça eğitim. Ama şu an Türkiye'de İngilizce hazırlık okuyorum.

Geri
Yukarı