Rusya'da Tank Üretimi Durdu

Kaynak? Ayrıca T-90'lar batı tanklarına karşı tenekeden farksız.
Benim hatam, toplam 800 tane bulunuyormuş şu anda ancak hala epey büyük bir rakam. Ayrıca teneke demeniz de çok komik. Özellikle bu tanklar M1A2 rakibiyken.

Benim hatam, toplam 800 tane bulunuyormuş şu anda ancak hala epey büyük bir rakam. Ayrıca teneke demeniz de çok komik. Özellikle bu tanklar M1A2 rakibiyken.
Rakibi diyebilirsin, demekte sorun yok. Ben de Türkiye ABD'nin rakibi derim. Ama hangisinin güçlü olduğunu hepimiz biliyoruz. Hala kaynak belirtmemişsin.

Rakibi diyebilirsin, demekte sorun yok. Ben de Türkiye ABD'nin rakibi derim. Ama hangisinin güçlü olduğunu hepimiz biliyoruz. Hala kaynak belirtmemişsin.
Rus tanklarına teneke denilen zaman 2.Dünya Savaşı'nda kaldı.

Rus tanklarına teneke denilen zaman 2.Dünya Savaşı'nda kaldı.

Hala öyleler. Kağıt üzerinde karşılaştırma yapmak saçma. Abrams'lar neredeyse 40 senedir kullanılıyor. T-90'nın kendini kanıtladığı bir savaş var mı? Sanmıyorum.

Hala öyleler. Kağıt üzerinde karşılaştırma yapmak saçma. Abrams'lar neredeyse 40 senedir kullanılıyor. T-90'nın kendini kanıtladığı bir savaş var mı? Sanmıyorum.
Hocam gerek ucuzluğu, gerek performansı T-90'lar güzel tanklar, Suriye'de kullanıldı. TOW vuruşuna bile direnmiş diye biliyorum.

Son düzenleme:
Rusya'da 'tek tank üreticisi' olarak bulunan ve oldukça fazla deneyimi olan "Uralvagonzavod" firması parça eksikliği nedeniyle üretimi durdurdu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şair Rusya'nın çok büyük bir balon olduğundan bahsetmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı