RVZ01 Modifikasyon

Skywater goksu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın bir zamanda RVZ01 kasa ile sistem toplayacağım. Bu sistemi 1 Temmuzda toplayacağım. Olmadı RX 480 Türkiye'ye gelince. Sistemi toplamadan önce Asus ROG GR8 almak istiyordum fakat içindeki donanım tatmin etmedi. ROG G20 vardı o da Türkiye'de i7+GTX970 modeli yok, varsa da fiyatlar uçuk. Bende bu kasaya kendimce bir ROG görüntüsü kazandırmak istiyorum. Bunun için ne gibi bir modifikasyon önerirsiniz?

Güncel.

MiniITX üzerinde biraz çalışmayla ROG G serisine benzetilebilir kasa.

Aklıma fazla masrafa girmeden şunlar geliyor:
  1. Izgaraları kırmızıya boyamak ve ön hatları bir siyah bir kırmızı olacak şekilde şeritle tamamlamak.
  2. ROG G ledlerini elde etmek için kumandalı RGB led veya Windows'tan kontrol etmek için (biraz tuzlu) NZXT Hue+ kit alıp montajlaman.
Daha çok şey yapılabilir ama masraflı olabilir.

//Düzenleme//
Bir alternatif yol daha buldum, kasanın uygun bir yerlerini kestirip bunları taktırabilirsin:

MiniITX üzerinde biraz çalışmayla ROG G serisine benzetilebilir kasa.

Aklıma fazla masrafa girmeden şunlar geliyor:
  1. Izgaraları kırmızıya boyamak ve ön hatları bir siyah bir kırmızı olacak şekilde şeritle tamamlamak.
  2. ROG G ledlerini elde etmek için kumandalı RGB led veya Windows'tan kontrol etmek için (biraz tuzlu) NZXT Hue+ kit alıp montajlaman.
Daha çok şey yapılabilir ama masraflı olabilir.

//Düzenleme//
Bir alternatif yol daha buldum, kasanın uygun bir yerlerini kestirip bunları taktırabilirsin:
Tam aradığım şey en üstteki 20€ olan. 30tl gibi fiyatlara kumandakı RGB Led bulmak mümkün. Izgaraları kırmızıya boyamak benimde aklıma gelmişti, eğer Türkiye' ye kargo olmazsa boyarım. Ya da neon ışık eklerim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı