RX 460 2 GB performans sorunu

Ensyasar

Hectopat
Yer
Braunschweig/Almanya
Daha fazla  
İnternetten izlediğim oyun testleri videolarından yola çıkarak ekran kartımdan tam performans alamadığımı düşünüyorum. Bunun testlerini yapıp sizinle paylaşabileceğim bir program var mı ? Varsa öneriniz nedir ?
  • AMD ATHLON X4 860K
  • MSI RX460 2GB
  • 8 GB 1600MHz RAM
  • A68HM-K ANAKART
  • SEAGATE 1 TB 7200 64MB
  • 400W GÜÇ KAYNAĞI

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten izlediğim oyun testleri videolarından yola çıkarak ekran kartımdan tam performans alamadığımı düşünüyorum. Bunun testlerini yapıp sizinle paylaşabileceğim bir program var mı ? Varsa öneriniz nedir ?
  • AMD ATHLON X4 860K
  • MSI RX460 2GB
  • 8 GB 1600MHz RAM
  • A68HM-K ANAKART
  • SEAGATE 1 TB 7200 64MB
  • 400W GÜÇ KAYNAĞI
Kartın üstünde extra güç girişi yok değil mi. Anakart üstünden besleniyor. Bendede varda 400w psu kulanıyorum. PC falan kilitleniyorduç

Kartın üstünde extra güç girişi yok değil mi. Anakart üstünden besleniyor. Bendede varda 400w psu kulanıyorum. PC falan kilitleniyorduç
Kilitlenme falan yok. Ama dediğin gibi güç girişi yok.

Video atacaksan AMD Relive ile yapabilirsin. MSİ Afterburner programıyla da oyun içindeki sıcaklık, kullanım, FPS değerlerini öğrenebilirsin. Bazı oyunlarında kendi içinde benchmark programları da var.
Oyun içinden değil de bilgisayar da program olarak bulunan bütün parçaları test eden benchmark programı öneriniz var mı ?

Ekran kartının "DXDİAG"da 6 GB gözükmesi normal mi ?

@BERWAR

Senin ki hangisiydi ASUS DUAL RX460 2G kullanıyorum ben. Şuan takip sayfasına baktım Onarım tamamlandı yazıyor. Dönüş yaparlar herhalde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı