RX 460 Ani FPS Dropu Sorunu

uniques334

Decapat
Merhaba arkadaşlar Sapphire RX460 4GB OC ekran kartı aldım. Fortnite, PUBG Lite, PUBG Mobile tarzı oyunlarda ani donmalar ve FPS dropu oluyor sebebi ne olabilir ? Ben RAM ya da hard diskten kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Bilgisayar boşta iken bile hard disk kullanımı %100 kullanıyor. Sorun nerede olabilir?

İşlemci : İ5-2400 3.40 GHz
RAM : 1333 MHz
Hard disk : 500GB
Ekran kartı : Sapphire Rx460 4GB Overlock

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram 4Gb olduğu için yetersiz kalıp drop yapıyor kesin 1. İhtimal bu.
2. Tam emin olmadığım ihtimal sanırım Rx 460 yeni aldınız ama sistem eski ve Hdd ömrünü doldurdu :( Yenisini almanızda fayda var.
Tavsiyem 2x4 1333Mhz ram alıp 230 Tl gibi bir fiyata 240Gb Ssd, 250 Tl gibi bir fiyata 1Tb Hdd almanız :)

Ram 4Gb olduğu için yetersiz kalıp drop yapıyor kesin 1. İhtimal bu.
2. Tam emin olmadığım ihtimal sanırım Rx 460 yeni aldınız ama sistem eski ve Hdd ömrünü doldurdu :( Yenisini almanızda fayda var.
Tavsiyem 2x4 1333Mhz ram alıp 230 Tl gibi bir fiyata 240Gb Ssd, 250 Tl gibi bir fiyata 1Tb Hdd almanız :)
neyi yenisini almam gerekiyor anlamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı